امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کاخ های فرزندان سید علی!

مرکز خدمات حوزه علمیه یک مرکز برای ارایه خدمات رفاهی به طلاب است.چیزی شبیه فروشگاه فرهنگیان یا فروشگاه های اتکا .البته نه به آن بزرگی و تنوع.بیشتر مایحتاج اولیه زندگی طلاب را به صورت قسطی یا نقدی ارائه می دهد.این خاطره را یکی از نزدیکترین افراد خانواده که کارمند مرکز خدمات است برایم تعریف کرد:
هشت نه سال پیش زمانی که هنوز کارت های اعتباری خرید کتاب برای طلاب وجود نداشت بن هایی صادر می شد که طلاب برای گرفتنش باید به مرکز مراجعه می کردند و با ایستادن در صف های نسبتا طولانی با ارائه کارت شناسایی ان را دریافت میکردند.من هم بی آنکه سر بلند کنم کارت ها را می گرفتم ،مشخصات را وارد سیستم می کردم و بن ها را تحویل می دادم.یک روز طلبه ای کارت شناسایی به من دادکه روی آن نوشته بود:سید.....حسینی خامنه ای فرزند سید علی!
در کمال حیرت سر بلند کردم .لبخندی زد و به سکوت دعوتم کرد.سی هزار تومن بن کتاب را گرفت و رفت!
همین!

توی این پست خاطرات فرزندان رهبری رو می زارم دوست داشتید می تونید شما هم خاطراتی که دارید رو بزارید

قرآن یادگاری
 مصطفی خامنه ای فرزند ارشد رهبر انقلاب است.پدر شهید «علی اصغر صفرخانی» فرمانده واحد «آر. پی. جی» تیپ ذوالفقار لشکر ۲۷ و سپس فرمانده گردان ویژه شهادت  که صبح روز ۱۰ تیر ماه ۱۳۶۵  بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید. می گوید:«علی اصغر که شهید شد آقای خامنه‌ای با پسرشان آمدند منزل ما. پسر بزرگ ایشان آقا مصطفی، هم رزم علی اصغر بود و زمان شهادت پسرم آقا مصطفی هم آنجا حضور داشته. ایشان از لحظه شهادت علی اصغر تعریف می‌کرد که: ما داشتیم از خط بر می‌گشتیم، گفتم: علی اصغر بیا برویم داخل سنگر. گفت: شما برو من الان می‌آیم. آقا مصطفی گفت: من چند قدم که رفته بودم انفجاری شد و گفتند صفرخانی تیر خورده. رفتم جلو دیدم غرق در خون افتاده و قرآنش هم کنارش افتاده بود. پسر حاج آقا خامنه‌ای به من گفت: راضی باشید من این قرآن را به یادگار بر می‌دارم». سید مصطفی داماد آیت‌الله عزیز الله خوشوقت است که همین چند وقت پیش در مکه به دیدار معبود شتافت.
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
کاخ های فرزندان سید علی! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط مبینافرزین ، armin van buuren ، ESSE BLACK ، منتظر19 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، mina-2mrp ، poorzoor ، ش ش ش شیطونک 16 ، good girl* ، سرباز خدا ، {h.S}
آگهی
هر کی تو این سرزمین میخواد به راحتی پولدار بشه بهترین راهش اینه که یه اخوند بشه 

یک واقعیت تلخ بین مردم ایران همینه
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Hitchcock ، mustafa ceceli ، bahar labeouf ، sghghashghaee ، šhεïdα ، בחור משוגע
خیلی خوبه اصن میخوام این تابستون بشینم بیوگرافی سیاستمدران رو حفظ کنم ((:

پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، Hitchcock ، mustafa ceceli ، בחור משוגע
آقا من یه بار به یه وبلاگ ارزشی سر زدم یه برادر ارزشی پست گذاشته بود درباره مکارم
میگفت من وقتی شنیدم پشت سر ایشون شایعاتی مبنی بر فعالیت های اقتصادی ایشون هست
با تمام اعتمادی که به ایشون داشتم تصمیم گرفتم تحقیق و تفحصی در باب این شایعات داشته باشم
بنابراین به دفتر ایشون مراجعه کردم از رییس دفتر ایشون قضیه رو جویا شدم
رییس دفتر مربوطه هم با آرامش همه قضایا رو تعریف کرده و ایشون از مراتب پاکدستی مکارم شرمنده سوءظن به این شخصیت ارزشی شدن

طرف رفته ته و توی کار یارو رو دربیاره نه گذاشته نه برداشته رفته پیش رییس دفتر یارو
بعد انتظار داشته رییس دفتره بگه همه این چیزایی که مردم میگن درسته 
خلاصه موجبات خنده من و دوستامو تا یه هفته فراهم کرد. خیلی مدیونش شدم من کاش بتونم جبران کنم Smile
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط armin van buuren ، S R U H ، F A R ! N ، unruly ، فرزانه خوشگله ، Łost Đλtλ ، בחור משוגע
من پسر عموی خودم آخونده یه بار از زن عموم آمارش رو در آوردم حقوق ش رو می خواید می گمخوب سیاستمدارا یا بچه ی سیاستمدارا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربر مطمئنا رئیس دفتر یه آدم از همه ی جیک و پوک یه آدم خبر داره اون بنده ی خدا هم بدون منبع که حرف های اون بنده خدا رو قبول نکرده
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19
ممنون داداBlush راستی چرا شما پست تون کمه؟؟؟
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ
(29-05-2014، 18:46)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست های تو واسه ما کافیه

DodgyDodgyDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM* ، armin van buuren ، בחור משוגע
(29-05-2014، 18:48)mustafa ceceli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 18:46)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست های تو واسه ما کافیه

DodgyDodgyDodgyDodgy

خخخخخخخ همون جوری که تو اینجا حق داری مطلب بنویسی این دوستمون هم حق داره چیزی که دوست داره بنویسهSleepy

آستانه ی تحملت رو ببر بالا
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Łost Đλtλ
(29-05-2014، 18:50)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 18:48)mustafa ceceli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست های تو واسه ما کافیه

DodgyDodgyDodgyDodgy

خخخخخخخ همون جوری که تو اینجا حق داری مطلب بنویسی این دوستمون هم حق داره چیزی که دوست داره بنویسهSleepy

اره این دوستمون بازم چرت و پرت نمیذاره

گمنام جان هر چقد دوس داری پست بذار
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע
(29-05-2014، 18:52)mustafa ceceli نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-05-2014، 18:50)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پست های تو واسه ما کافیه

DodgyDodgyDodgyDodgy

اره این دوستمون بازم چرت و پرت نمیذاره

گمنام جان هر چقد دوس داری پست بذار

اره پس چی میذارم هر چیزی که دوست داشته باشم ......
باز چرت و پرت هایی که من میذارم ارزش خوندن رو داره اما چرت و پرتایی که تو میذاری ارزش اونم ندارهDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان