امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(27-05-2014، 16:29)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا که
با این کارا دارین تربیت خانوادگیتونو نشون میدین
جای تاسف داره
Big like
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 218

سپاس شده توسط #marya# ، Brooklyn Baby ، [ niki ]
آگهی
اینجا محدودیت حس اگه نبود حرف پدر مادر میشد
 سپاس شده توسط #marya#
(27-05-2014، 16:28)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:26)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:23)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:21)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:17)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوچولو عمته -_-
نمیزارن این دهن ما یه بار ساکت باشه :| 
الاخ!وقتی بزرگ تر از دهنت می حرفی مواظب جر خوردنش هم باش!
گزارشت کردم : ))
افرین کوچولو!
برو جشن بگیر...فقط ی جا پیدا کن تا قایم بشم!
گمشو احمق...
گزارشت کردم : ))))
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط #marya# ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(27-05-2014، 16:28)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زیاد حرف زدم برم پست بزنم

افرین سریع فرار کن Sleepy
پسرا و دخترا خواهشا تموم کنید تا مدیر نیومده امیر تو هم بس کن لطفا
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 218

سپاس شده توسط Adl!g+ ، #marya#
عرفان؟|:
 سپاس شده توسط #marya# ، #marya# ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Adl!g+
(27-05-2014، 16:31)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:28)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:26)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:23)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:21)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الاخ!وقتی بزرگ تر از دهنت می حرفی مواظب جر خوردنش هم باش!
گزارشت کردم : ))
افرین کوچولو!
برو جشن بگیر...فقط ی جا پیدا کن تا قایم بشم!
گمشو احمق...
گزارشت کردم : ))))
اگه نمی کردی شک می کردم!☺☻☺
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
 سپاس شده توسط First Star
لدفن فـامیل دیگران رو نزدید خانوم استایلز *-_-*

با تچکر ؛ فاختی تاملینسون *-_-*

(27-05-2014، 16:31)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاختی ¿¿¿
منم موخوام بگم نیکی مالیک
ولی از تو میترستم |:
انقد ابهت دارم ؟! :>

باشه بگو .. V:
 سپاس شده توسط #marya# ، [ niki ] ، Adl!g+ ، First Star ، GαяBagє Gιяℓ
(27-05-2014، 16:31)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 16:28)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زیاد حرف زدم برم پست بزنم

افرین سریع فرار کن Sleepy

خورا ک مرغ میدوی کجاس بازیش بیا برت مهمونی میخوام بگیرم
 سپاس شده توسط #marya#
......|:
اینجور مواقع سکوت خوبه
|:

پو9و9و9و9وف |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط #marya#

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان