امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(26-05-2014، 21:10)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان تو کوشی !؟ :/

ایمـآن !؟

هوم ؟

هیچ |: فک کردم آف شُدی |:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Wanton
آگهی
(26-05-2014، 21:09)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:09)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوزت چیه ؟؟

8.1

موفق باشی ..
شب خوش .. 
(26-05-2014، 21:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه حجمو میگی 300mbهس

800mbهس رز
درضمن من قصد توهین به این کاله ندارمSleepy
پس توهم نکن
درضمن من تو دلتا تازه واردم ولی مرحلهirene
میدونی ینی چی
ینی شرو میشه بازی
از همونجا بلک هاک سقوط میکنه
و خیلیها نتونستن برن تو اون مرحله
کاله ؟؟ (: 

دلستر :|
 سپاس شده توسط Wanton
(26-05-2014، 21:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن دیقه دیگه میرم !
 سپاس شده توسط Dead Silence
خُدآفـــظ .. !

شب خـوش ...
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mason ، F A R ! N
(26-05-2014، 21:12)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:10)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنو نیومده چه جوری بگیرم فقط برای کنسول های نسل هفتم اومده بدرود

من تا سه روز پیش خبر داشتم که واسه ps3 ، XBox و PC اومده !

من توی اخبار بازی هستم و می دونم که کی برای کدوم کنسول میاد عمو جون 
فردا پستش رو میزارم
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 148
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(26-05-2014، 21:14)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چن دیقه دیگه میرم !

فوتبال می بینی ؟؟

(26-05-2014، 21:15)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خُدآفـــظ .. !

شب خـوش ...

شمارتو برام پ.خ کن بعد برو
 سپاس شده توسط Wanton
شماره میگیرین|:؟
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
دیشب یکی از فرندای فیسبوک استاتوس گذاشت که فتوشاپ سخته و نمیتونم یاد بگیرم !

کامنت گذاشتم که من مسلطم ! اگه سوالی داشتی بپرس !

یه یارو مال قم بود ، اومد زیر کامنتم نوشت من سوال دارم میتونم بپرسم ؟ ( میخواست خودی نشون بده ! )

منم گفتم بپرس ، گفت درصد رنگ مشکی توی فتوشاپ چنده ؟

گفتم RGB = 0 ! ولی توی CS6 که Color Picker داره نیازی به کد رنگ نیست !

بعد چند دیقه گفت که نه منظورم درصد رنگاشه ، آسون ترین سوال فتوشاپ بود این که پرسیدم ، یه مشت کد رنگ اومد نوشت !

بازم بهش گفتم عزیز من تا وقتی Color Picker داره دیگه واسه چی باید رنگ حفظ کنی ؟ شما حفظ کن لابد لازمت میشه !

صحبت کردن با آدمای زبون نفهم واقعاً مشکله :|
 سپاس شده توسط ~ No Name ~ ، Wєιяɗ
سلام....
مـن تـآپیکـآی اخبـارمو اشتبـآهـی گـزاشتـم تو پیـآمک و فلـآن ((:

دوستـآن مـدیر لدفـن اینـآرو منتقـل کنـید یـه سه چـآرتـآیی هستـن (:

دافـس ..
|:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان