امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(26-05-2014، 10:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:32)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:31)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:30)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ فـآز سنگـینی ...

مرضی :|
منو به راه راست هدایت کن -__-

من خودم از راه راست منحرف شدم |: ..

به قول معلم دفاعیمون = چُوطُـوری هدایتت کنم ||||: !!؟
ب قول دبیر عربیمون : دُرُغ هم میگی ؟ ||:

ینی معلم دفاعیمون سوژه ای هستا |:

زنگایه دفاعی فقد کِر کِر میخندیم |:

تَرَک رو میگف تِرِک |:
کل دبیرای ما سوژن ی بار جغرافیا گف بچه ها ||: ی کشور افغانی دران 3 اب و هواعع گرم و خشک معتدل گرم و خشک ||:
اصن خدایی یولیه ||:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، F A R ! N
آگهی
(26-05-2014، 10:35)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:31)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:30)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ فـآز سنگـینی ...

شماره دادن بهم !
زنگ بزنم؟ *_*
امتحان دادم داشتم میومدم ؛ ی پسره کقاصـط چقد خوشتیپ بـود -_-

عـوضی من داشتم پُش سرش میرفتم ؛ی نیگا هم نکـرد ! عَــ*ــن |:

فک کنم از این بچه مثبتا بود ._.

ولی خوشل بود -_-

بزنـ ـگ|:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
خدافض..!
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط First Star ، F A R ! N ، Mr.Robot
(26-05-2014، 10:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 10:32)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ فـآز سنگـینی ...

تَرَک رو میگف تِرِک |:
معمولا اصفهانیا و شهرکردیا به تَرَک میگن تِرِک!
من شهرکردیم ولی خدا رو شگر لهجم در اون حد نیس که به ترک بگم تِرِک :|
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 72

(26-05-2014، 10:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تَرَک رو میگف تِرِک |:
کل دبیرای ما سوژن ی بار جغرافیا گف بچه ها ||: ی کشور افغانی دران 3 اب و هواعع گرم و خشک معتدل گرم و خشک ||:
اصن خدایی یولیه ||:

|: ترکـونـده پَ ! |:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(26-05-2014، 10:38)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفی نداشتم !
جنابعالی پیامارو جواب نمیدی !
مطمئن باش نمیگفتی هم حرف نمیزدم !

تو پیاممو جواب ندادی ..

چرا حرف مفت میزنی تو دختر ؟

تو تا مهراوه رو ببینی منو یادت میره ..

بعدش بگو من فراموشت میکنم ..

برو با مهراوه امضا ست کن ..

برو با مهراوه بچه ها رو سوپرایز کن ..

میدونی چقد منتظر جواب پیامت بودم .. جواب ندادی ..

اینم مدرک که من جواب پیامو دادم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/images/re_pm.gif

دیگه نگو که من جواب نمیدم ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 72
فـاطمـه پـیلیز (: 1س کـُن (:
بـاید برم کـلاس )": بـای ):
سلامHuhBig GrinSmile
آقا صابر ب من سپاس داد ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 72
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Mᴏsᴇs
(26-05-2014، 10:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا صابر ب من سپاس داد ؟ :|

این یـنی موآظب بـاش |: کـارارو بـه تو مـیسـپـارم |: ×!!×
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 45 مهمان