امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(25-05-2014، 22:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:55)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش سارا من از اون چاقالویه و خنده لاغره فهمیدم همون همسایه جهنمیه منتحا شماره2
وقتی شنیدم دیه شماره3ش نمیاد میخواستم خودمو بکشمcry girl

در اون حد عاشقش بودی ؟! من میخوام پوی خودمو بکشم ://
حیف همچین قابلیتی نداره بازیش ، یا کاش میشد تنبیهش کرد :|

من عاشق پو ام ^_^

فقد بدیش اینه نصفه شب بیدارت میکنه آیم هانگری :|

ای درد و مرض هانگری :|

بدبختی سر کلاس زبانه ، یهو ثدای قار و قور شکمش بلند میسه :||
برا همینه ک میخوام بکشمش -__-
45 سالش شد دیه چزا نمیمیره؟!! :|
پوی تو چن سالشه؟
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(25-05-2014، 21:46)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان .-. ؟

ایمان مـُردی ؟

برادر ؟

آخر من به این جواابم نرسیدم آخه >_<

ببخشید شمــآ؟؟ >ـ(
مرضیه؟ ج پ.خ مو بده |: ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
زحمت کشیدی من یه دقه ای تموم کردم
حالا بابام سه روز طول کشید تمومش کنه
برادرم یه هفته
سایه هم سه هفته.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 48

(25-05-2014، 22:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:58)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:55)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش سارا من از اون چاقالویه و خنده لاغره فهمیدم همون همسایه جهنمیه منتحا شماره2
وقتی شنیدم دیه شماره3ش نمیاد میخواستم خودمو بکشمcry girl

در اون حد عاشقش بودی ؟! من میخوام پوی خودمو بکشم ://
حیف همچین قابلیتی نداره بازیش ، یا کاش میشد تنبیهش کرد :|

من عاشق پو ام ^_^

فقد بدیش اینه نصفه شب بیدارت میکنه آیم هانگری :|

ای درد و مرض هانگری :|

اینو خوب اومدی :| من از درد اون شبا صدایه موبایلو کلا میبندم تا ظهرم یادم میره صدایه تلفنشو همراه باش باز کنم بعد زندگی بهم میخوره !!
من بروم بمیرم
دافط..:|
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 48
(25-05-2014، 22:03)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:52)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:51)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:48)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در هر حال که سه تا ایکس زشته فرزندم

از بابات بپرس چیه یا تا گوگل سرچ کن بفهمی چیه~_~ :|

[ خدایا منو ببخش:|]

خدافس دیههه ..

کجاش زشته ؟ Big Grin

فقد کافیه بهش یه 8ten اضافه کنی و تو گوگل سرچ کنی !!

البته من سرچ نکردما از دوستام شنیدم :V

داری ب من یاد میدی جوجه ؟

داشی راه مسجد از کدوم طرفه ؟

خجالت بکش حوصله بحث ندارم دیگهDodgy
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
هومم .. آف شُد :||
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
(25-05-2014، 22:04)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 21:46)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان .-. ؟

ایمان مـُردی ؟

برادر ؟

آخر من به این جواابم نرسیدم آخه >_<

ببخشید شمــآ؟؟ >ـ(

چیزی نیس
باهمه ب جای اینکه پسرخاله شه خواهر برادر میشه عادت میکنی Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
من برم ..
خدافظ
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان