امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

یاد بسیج افتادم ((:

یه بار 10-20 تا اتوبوس همنجوری پر از بسیجی اطفال تا فسیل سال توش داشتن می رفتن نا کجا اباد بسیجیه باو کن برا دوستم بوس فرستاد :||
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ✘v!☻lent girl✘ ، F A R ! N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(25-05-2014، 20:31)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:29)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبیک یا خمینی:|
وضعیت: آنلاین (در حال مشاهده پروفایل *کاترینا جون* @ 08:58 PM)

کی هس یارو؟!
بسیجیه؟ 0-0

یارو Big GrinBig Grin
طرف اینقد بسیجیه که اسم امام خمینی رو برای نام کاربری انتخاب کرده 
و حالا شده سوژه ی ما Big GrinBig Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 20
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط F A R ! N
(25-05-2014، 20:31)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیمم شـاپور ؟! ..

جیغغغ آیسان حالم بـده زود باش خیلییی افتضـاحه T_T

آره توی دیوث >_< !!

دیوٍثثثثث >_< باز شد پ.خ هـات ؟!
نع باو شاپور نع .. همونی که میخواد با هلیا حرف بزنه ..

پ.خ ام بازه بیا ببینم چتهه ؟
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 20
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(25-05-2014، 20:32)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبیک یا خامنه ای

وضعیت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنلاین  (در حال خواندن موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانوم... شماره بدم ؟!؟  @ 09:00 PM) 
به نظرم همه ی این بسیجیا یه نفرن که با اکانت های مختلف اومده :|

سپاس شده توسط ERF@N ، Mᴏsᴇs
(25-05-2014، 20:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:30)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:26)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :|
شپش#__#
هــا؟ :|

یعنی خودت میدونی که شپشی؟
:|
من فقط میدونم تو شپشی :|
نقشه کشیدی منم محروم کنی (:

بده؟؟ میری درس میخونی عوضش:|
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(25-05-2014، 20:34)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:28)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=122312

عـه شوهر من -_-

عـه آیس نیگا .. همونیه که قـرار بود واس من خواستگاریش کنید !!

قـرار بود منو اصلاح کنه T_T

هیممم عشقم جیغغ >_<
ویی آرع ارعععع :|

همونه کههه -_- نیگا نتونست ماشین بخرهه زد زیرش لامصبب وگرنه چه دافی بود اوفف :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 20
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(25-05-2014، 20:34)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:31)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:29)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبیک یا خمینی:|
وضعیت: آنلاین (در حال مشاهده پروفایل *کاترینا جون* @ 08:58 PM)

کی هس یارو؟!
بسیجیه؟ 0-0

یارو Big GrinBig Grin
طرف اینقد بسیجیه که اسم امام خمینی رو برای نام کاربری انتخاب کرده 
و حالا شده سوژه ی ما Big GrinBig Grin

برو تو آخرین ارسالاش درباره کلیپس دخترا هم نظر داده Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Aiden Pearce
(25-05-2014، 20:35)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:32)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لبیک یا خامنه ای

وضعیت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آنلاین  (در حال خواندن موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانوم... شماره بدم ؟!؟  @ 09:00 PM) 
به نظرم همه ی این بسیجیا یه نفرن که با اکانت های مختلف اومده :|

اینا آدم های خطر ناکی هستن Big GrinBig Grin
یهو دیدی به فوش خ....... کشیدت که چرا گفتی خدا باید می گفتی یا خدا(استغفرالله )Big GrinBig Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Jack Daniel'ѕ
دلم میخواد معاون پرورشیمو خفه کنم!
تهدیدم کرد گفت یا بسیجی میشی یا انضباط نمیدم >_<

من احمقم رفتم بسیجی شدمcry girl

باورم نمیشه چنین خیانتی کرده باشم

سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، ERF@N ، Aiden Pearce ، Mason
(25-05-2014، 20:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:33)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:30)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شپش#__#
هــا؟ :|

یعنی خودت میدونی که شپشی؟
من فقط میدونم تو شپشی :|
نقشه کشیدی منم محروم کنی (:

بده؟؟ میری درس میخونی عوضش:|
به نطرت اگه منو محروم کنی میرم درس میخونم؟ :| میشینم صحبتای شمارو نگاه میکنم :|
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان