امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 }

(25-05-2014، 16:35)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

اوه اوه سلام((:
امتحان امروزم توالت فرهنگی شد(:؟؟
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 } 144

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
آگهی
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
B4_3 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Directioner girl ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Thief ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_TakPaR_ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شایان محمدی ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ツℒმMἶმツ

من بد بخت بین یه مدیر و نویسنده افتادم حتما یه اتفاقی قراره بیافته Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ×ThundeRBolT×
(25-05-2014، 16:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:34)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیمم ولی من اقدس بیشتر دوس دارم *-__-*

البته لو هم رفته اقدس بیشتریا میشناسنش ._.

کوکب خوبه .. نه نه .. قیصر بیشتر دوس دارم ^_^

خُب اونم بال بال میزنه واست (. .*)

اهوم ضایع شُده ._. !

قیصر و هلیا زن شوهرن ._. !

ولی یادت باشه قیصر اسم من بود ._. !

هیمم بال بال نمیزنههه (..*) ..
باشه (. .)

قیصر کی اسمت بود ؟!

قیصر اسم فاطی بالرین بود ..

راستی آهنگ پروفایل قیصر رو بعدا گوش بده !!

همون آهنگی بود که قبلنا واسم میخوند ~_~
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(25-05-2014، 16:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:35)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـسـئـلـه ایـن اسـت !! ..

خُ الان من قهرم ؟ :|
تـرجـیـح مـیـدم در مـسـآئـل شـخـصـی دیـگـرآن دخـآلـت نـکـنـم (*_ _) !! ..
خـو خـودت جـوآب بـدع {.. } !!
(25-05-2014، 16:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:37)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:35)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
و درود برتو ای مایه ی ننگ ایران زمین ((=خوبی؟

من باعث پیشرفت زبان پارسی در سرزمین ایرانی هستم که تاریخش داره تغییر میکنه و کسی هم نمی تونه گواه بر این مدعا بشه 
خوبم تو خوبی
بکپ بابا.از این اصیل تر؟Big Grinچه خبرا؟
(25-05-2014، 16:39)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی

اوه اوه سلام((:
امتحان امروزم توالت فرهنگی شد(:؟؟

امیروز امتحان نداشتم ولی امتحان دیروز به گ* رفت و خدایی نکرده شاید امتحان فردا هم به گ* بره Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
(25-05-2014، 16:37)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـآرآ ^-^ !!

الان ک میرم اومدی؟! |:
خدافظ ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، -м α є ∂ є-
(25-05-2014، 16:40)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:34)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیمم ولی من اقدس بیشتر دوس دارم *-__-*

البته لو هم رفته اقدس بیشتریا میشناسنش ._.

کوکب خوبه .. نه نه .. قیصر بیشتر دوس دارم ^_^

خُب اونم بال بال میزنه واست (. .*)

اهوم ضایع شُده ._. !

قیصر و هلیا زن شوهرن ._. !

ولی یادت باشه قیصر اسم من بود ._. !

هیمم بال بال نمیزنههه (..*) ..
باشه (. .)

قیصر کی اسمت بود ؟!

قیصر اسم فاطی بالرین بود ..

راستی آهنگ پروفایل قیصر رو بعدا گوش بده !!

همون آهنگی بود که قبلنا واسم میخوند ~_~

هیمم هم اون بود هم من من قیصر و الملوک بودم یادت رفته ؟ ._. !

باشه باشه الان میرم گوش میکنم :| [الان همه میان تو پروفایل من که ببینن قیصر کیه :|]
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 } 144
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، -м α є ∂ є-
-____- !
گُرمــ, ! سـَـــ,لـــــآم عُرض شُــد !
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط Magical Girl ، ×ThundeRBolT× ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ☆★ super star★☆ ، -м α є ∂ є-
(25-05-2014، 16:41)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:39)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 16:37)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی
و درود برتو ای مایه ی ننگ ایران زمین ((=خوبی؟

من باعث پیشرفت زبان پارسی در سرزمین ایرانی هستم که تاریخش داره تغییر میکنه و کسی هم نمی تونه گواه بر این مدعا بشه 
خوبم تو خوبی
بکپ بابا.از این اصیل تر؟Big Grinچه خبرا؟

بیا و پست قیمه گیمم رو ببین باحاله من خوندمش خوشم اومد :cool:
خبر بدبختی خوندن 16 درس دینی crying

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، -м α є ∂ є-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان