امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 }

:|
این امیر الان منو میکشه:||||
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mr.Robot ، Mσηѕтєя Gιяℓ
آگهی
من بروم

الان هیچ کس بهم سپاس نمیده حتی ی خدافظی هم نمی کنن

اصن من توقع ندارم تا دم در همراهیم کنید

دافظ...
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، #marya# ، Mr.Robot
همسایمون برامون سوقاتی عطر قُم اورده بود ریختم تو کولر بوش پخش شده الان اینجا جو معنوی شده نایب و الزیارت همگی هستیم |: !

امیر بیا وسط قر بده حوصله بچه ها سر رفته :|

احمد ساز میزنه فاطی هم میرقصه :|

پاشین -_- ! :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 } 112
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Wєιяɗ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(25-05-2014، 12:02)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 12:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی وخت بود انقد گفتگو شلوغ نبود !!

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: ALONE B0Y، Directioner girl، ERF@N، SomeOne ×، _TakPaR_، ~JaSmIn~، ~No×OnE~، بیتا55، ஐற£ℒἶ†дஐ، ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ، ⁿâ$târàⁿ، ♥ماریا♥، ✯مهرزاد✯، ツ سـُــــکـُــــــوت ツ، 2 کاربر پنهان، 1 مهمان
 فک نککردی یکیو جا گذاشتی؟؟

لابد پنهـان هستی یا اون موقع تو گفتگو نبودی :|
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(25-05-2014، 12:06)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 12:03)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 12:01)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 11:59)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ✯مهرزاد✯ ، ツ سـُــــکـُــــــوت ツ ، ALONE B0Y ، ஐற£ℒἶ†дஐ

ببین هی می خوای خودتو ب من بچسبونی@__@
عـــــرفآن بیـــآ زنتو جـــم کن ||: داره منو اغـــفال میکنه ||:
اگ به تو باشع که الان میری همرو میگیری:|||
استقفرلا |:
اسن منو این حرفا Big Grin
اصن بهت نمیخوره ;\
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mr.Robot
:/\
یادم نبود منحرف نشسه
ویرایش شد¡
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mr.Robot
(25-05-2014، 12:07)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همسایمون برامون سوقاتی عطر قُم اورده بود ریختم تو کولر بوش پخش شده الان اینجا جو معنوی شده نایب و الزیارت همگی هستیم |: !

اجــــــــــــــــب |: من و فاطی بــــــــآید قر بدیم ||:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Wєιяɗ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(25-05-2014، 12:10)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 12:07)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجــــــــــــــــب |: من و فاطی بــــــــآید قر بدیم ||:

نععع :|

فاطی جدا تو هم جدا :|

تو اونور برا اون قسمتیا فاطی اینور برا این قسمتیا منم وسط برا همه :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 127 } 112
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ∆ MeRzaD ∆ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Wєιяɗ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(25-05-2014، 12:09)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم نبود منحرف نشسه
ویرایش شد¡
الان من شدم مرجع تقلید همه ||: بــــــــآو از من تقلید نکنید ایندتون خرابه |||:
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ∆ MeRzaD ∆ ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(25-05-2014، 12:11)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 12:09)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم نبود منحرف نشسه
ویرایش شد¡
الان من شدم مرجع تقلید همه ||: بــــــــآو از من تقلید نکنید ایندتون خرابه |||:

o_O
نه باوووو!!!! :/\
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان