امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(24-05-2014، 11:47)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:44)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:43)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:41)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:39)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی! cry girl
اون فال...
میخوامش )=
ینی واقعا منو دوس داره؟!
پس براچی مثه عن رفتار میکنه؟
فــــــــــــــــــــاطیcrying
همیشه که اونی که میخوای گیرت نمیاد ؛ یکم صب کنی بهترشو گیرت میاد (;

ندارم !!

داری امیدوارم میکنی؟ Sad
حقیقته !! (:

تجربـه کردم که میگم (;
ینی قید شاپور رو زدی؟!
هیممم بلی !! :|

(24-05-2014، 11:48)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(ـ_ـ*) فوطی؟ ..
هوم ؟! (: ..

(24-05-2014، 11:51)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ الان چ حسی پیدا میکنید اگه بگم دارم گوجه سبز میخورم:|
به پای لواشک من نمیرسه|:
به پـای توت فرنگیای من نمیرسه *-_-*
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(24-05-2014، 11:51)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:49)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 171

کوفتت بشه :|
چقد بشقابت زشته (:
فک کردی من انقدر بیکارم برم از بشقابی که توش دارم گوجه سبز میخورم عکس بگیرم.....
بعد باز بیام تو سیستم بریزم....
بعد بیام آپلود کنم....
:|
عکس>>>>>گوگل ایمیج:|

(24-05-2014، 11:51)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به پای لواشک من نمیرسه|:
:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط NeginNg
این صفه همش شده گوجه سبزBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جیــــــــــــغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ *^_________________^*

واییییییییییییییییییی خـُدای مـن *^_______________^*
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(24-05-2014، 11:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به پای لواشک من نمیرسه|:

ب پای لواشک و گوجه سبز و توت فرنگی و آلوچه و هندونه و ذرت منم نمیرسه :|
به پــای گشنه پلــوی منم نمیرسه|: ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs
(24-05-2014، 11:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم ؟! (: ..

دوست دارم :| ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 171
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(24-05-2014، 11:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومد ؟؟ :|
 سپاس شده توسط Dead Silence
(24-05-2014، 11:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیشده مـرضییی ؟! ^_^
 سپاس شده توسط Dead Silence
(24-05-2014، 11:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومد ؟؟ :|

بیا خصوصی رزی ^____________________^
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mason
:| ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 171
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان