امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

بله سحر
سلام شیوا
قدقد

هاپ هاپBig Grin
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 71

آگهی
(23-05-2014، 17:28)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:27)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:25)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:24)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:22)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1912287 dateline=1400854663]
مرسی ^_^

چرا مانع هس :|

حالتو خواهم گرفت...!|:

من پشته دَرَم..به بچه ها بگو باز کنن درو.
چرا ؟؟؟ :|

بچه ها درو باز کنین بی ادب نباسین -_-

تو منو نمیشناسی...یا میشناسی؟؟
magical girl نیستی احیانا ؟؟ نه :|

نـه..نازنین کره ای..مدیرِ فیلم وسینما بودم..sky princess
[/quote]

اوو نازی تویی ؟؟؟ ^_^ 

دلم برات تنگ شده بود ^_^
 سپاس شده توسط Magician GiЯL
(23-05-2014، 17:28)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله سحر
سلام شیوا
قدقد

هاپ هاپBig Grin

آتوسآ آخه من اولشو چ طور شروع کنم ب نظرت?!!!×
(23-05-2014، 17:29)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:28)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:27)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:25)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:24)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالتو خواهم گرفت...!|:

من پشته دَرَم..به بچه ها بگو باز کنن درو.

اوو نازی تویی ؟؟؟ ^_^ 

دلم برات تنگ شده بود ^_^
[/quote]

منم همینطور..چقد عوض شده اینجا..|:

دوستامو نمیشناسم..اسماشونو عوض کردن..

صحرا رفته؟
 سپاس شده توسط Mason
(23-05-2014، 17:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُز ..

بـآی ..

باشه عزیزم

خدافظی ^_^

(23-05-2014، 17:30)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:29)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوو نازی تویی ؟؟؟ ^_^ 

دلم برات تنگ شده بود ^_^

صحرا رفته؟
[/quote]صحرا2 ؟
 سپاس شده توسط Dead Silence
ج همه بلد^__^
مرسي ابرازاحساسات

خانوماي كلم كربه جان ومرغها خوبيد؟

نازي مكه محرومي@__@
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
(23-05-2014، 17:31)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-05-2014، 17:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُز ..

بـآی ..
باشه عزیزم

خدافظی ^_^

(23-05-2014، 17:30)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوو نازی تویی ؟؟؟ ^_^ 

دلم برات تنگ شده بود ^_^

صحرا رفته؟
صحرا2 ؟
[/quote]

آره...

(23-05-2014، 17:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ج همه بلد^__^
مرسي ابرازاحساسات

نازي مكه محرومي@__@

نه رمزمو ندارم و نمیخوام هم داشته باشم..

یه جورایی اون پسره ما رو محروم کرد.
 سپاس شده توسط Mason
(23-05-2014، 17:32)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ج همه بلد^__^
مرسي ابرازاحساسات

نازي مكه محرومي@__@

من كع خوبم خآنوم جيك جيكو(:
(جوجه خآنوم)Big Grin
رز باهام دوس میشی؟Shy
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 71

سپاس شده توسط Mason
صحرا بر اثر یه اتفاق نفرت انگیز محروم شدو از همه خدافظی کرد دلم براش محو شده صحرا کجایییی ؟ >_<
 سپاس شده توسط Magician GiЯL

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 56 مهمان