امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

(22-05-2014، 19:19)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو کی?
واس چی اسماتمنو عوض کردین?:|

من آیسانم :| !

نی نی شیطونه -_- !

همونی که تو پ.خ بات حرف زدم .. همونی که گفتم بزارمت تو لیست دوستام گفتی بزار بعد تو هم گذاشتی بعدش هم

باهم حرف زدیم و .. :| همین ..

دفعه ی قبل هم هرچی گُفتم یادت نیومد منو -_- !

الـان میگه من با اون یکی بودم نع با تو :| !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 161
 سپاس شده توسط parmida.a
آگهی
(22-05-2014، 19:16)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفانننننننننننننننن!

جیغغغ پاری *____*
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 161

اینجـآ ک همـه دو بـه دو در حـآل سُخـن گفتـننـد |:

مـنم میرم اصـن فیلم ببینم +_+ Sleepy

خُـب بـآی |: ..
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، [ niki ]
دخدر صورتی اسمت..؟؟:|
اوه..سلام ایسان جان..خوبی عزیزم..؟؟

عرفان ی سوال بپرسم..؟
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط pink lady ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ERF@N
ستییییی ♥_♥ !

(22-05-2014، 19:28)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام پارمیییی جونم ^_^ تُ خوبی فدات ؟ (:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 161
 سپاس شده توسط pink lady ، parmida.a ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
سارا رفت؟ :|
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط parmida.a ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(22-05-2014، 19:29)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ستییییی ♥_♥ !

(22-05-2014، 19:28)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام پارمیییی جونم ^_^ تُ خوبی فدات ؟ (:

ایسان cry girl

من من ..........
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، parmida.a
(22-05-2014، 19:30)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان cry girl

من من ..........

ستاره ؟

تُ تُ ؟ :|

(22-05-2014، 19:29)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلی بلی :| !
 سپاس شده توسط pink lady ، sjmmc ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(22-05-2014، 19:31)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 19:30)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایسان cry girl

من من ..........

ستاره ؟

تُ تُ ؟ :|

(22-05-2014، 19:29)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلی بلی :| !

گ*ه زدم به همه چی

واییی

از یه طرف خوشحالم ^_^
از یه طرف داغون شدم مُردم >_<
^__^

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
امــــــــــــم.......
سلام ! (:
 سپاس شده توسط sjmmc ، Ƒαкє ѕмιƖє ، pink lady

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان