امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

(22-05-2014، 12:38)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 12:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا عرفان دیه نمیتونی قضیه درست کنی:|:|

فک کردی میتونم :|

اگه تو ضایع بازی در نمیاوردی میشد ایشش -_- !
برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.
درست کردی بس نبود:|
فاطی که کلا مسئله اس:|:|:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(22-05-2014، 12:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.

نچ میخوام خو سرگرم بشم بده میخوام همرو ب سر و سامون برسونم ؟ :|

حالا یکیتونو خواستم خارج از فلش سراسامون بدم نیگا کُن :|

فاطی .. هع من و فاطی دستمون تو ی کاسه اس -_-
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 116
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(22-05-2014، 12:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 12:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.

نچ میخوام خو سرگرم بشم بده میخوام همرو ب سر و سامون برسونم ؟ :|

حالا یکیتونو خواستم خارج از فلش سراسامون بدم نیگا کُن :|

فاطی .. هع من و فاطی دستمون تو ی کاسه اس -_-
بلع:|
بلع:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє

(22-05-2014، 12:38)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 12:35)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.
انقد پای منو نکش وسط (_ _*)
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(22-05-2014، 12:46)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.

هیممم فاطی بزنمش ؟ :|

اینقد فاطیه منو اذیت نکن یارو .. -_-

فاطی دنیایه منه -_- !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 116
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs
نیگا نیگا صابر یه سوال پرسیده ازم تو صندلی داغ چه همه سپاس خورده :|

چقدرر تعبیض :|

نه آیسان گناه داره بچه نزنش /\:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mᴏsᴇs
نع فاطی خو اذیتت کرد -_- !
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
harki inja shokhish gerefte harche zoodtar bege be nafe khodeshe
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(22-05-2014، 12:48)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 12:46)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا من.....
محسن....
کیانا....
.
.
.

هیممم فاطی بزنمش ؟ :|

اینقد فاطیه منو اذیت نکن یارو .. -_-

فاطی دنیایه منه -_- !
دوس پسر این دنیاتو دیدی:|:|:|:|؟
=)))

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
خوب من بفهمم کدوم خریه ... :|

------------------------

صابر 5 تا ارسال به من کم داده*__,
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان