امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

من بدون پارتی :|
من خیلی گرسنه :|
من خیلی خسته :|
من خیلی قهوه ای :|
من جزوه ی معلمم مونده :|
من حس میکنم اضافیم :|
من باید برم..
فظ
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 199

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، First Star
آگهی
(21-05-2014، 12:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گ آدیگه مث اونموقع فـــآز نمیده ||: خدافسیم تو حلقتون ||: بــآی
خدافظی منم تو حلق تو ||:
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(21-05-2014، 12:42)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـُب دیگه :/ گُـم میشیم میریم از گفتگو .. دیگه نمیام تـآ ی مـدت! خُـدافـس

چیرا خو !؟ منو تهنا نذار .. :ngh:
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Dead Silence
(21-05-2014، 12:39)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:38)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:31)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:29)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما هم نداریم129f  عجب تفاهمی129f
ما داریم میخای؟|:

نع=) جرمه رو با ناخون کندم

(21-05-2014، 12:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:32)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی حال کردی من چه مغز متفکری هسم؟=)
من میتونم با کارهام رو کل دنیا تاثیر بزارم:89:

هوممم !! (:

برو تو مؤسسه ی دانشمندان بدون فسفر ثبت نام کن :|

یه سوالی بپرسم؟ :|

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

سارا ی چی بگم !؟ :|

من ب خودم شک دارم احساس میکنم نسبت ب من حس بدی داری و از من بدت میاد :|

بپرس.
عجب..|:

چی شده؟Shy
تغییر فاز دادم..|:
پس تو داداش احمدی..|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Albert wesker
(21-05-2014، 12:44)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:35)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:15)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:13)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشـــی میشـــی میشــــی(:

نمیشم ! پارتی میخواد -__-

اگه قرار بود بشم تا الان میشدم !

امیر پــارتی خوبیــه-___-
راس میگه من همیشه پارتی های خوبی تو خونم را میندازم |||:
من پشتتم مهتاب ((((:
منظورم تو نبـــودی بــاهــوش(:

مگــه تو منــو برا نویسندگی پیشنـــهــآد دادی؟؟؟؟؟؟

امیــر حســـینو میگـــم بــآو!

از اون پـــارتی هــا نه بــاو...

کلـــن تـــو بــاغ نیســتیا!
همشو میدونم بـــآو شمــآ یول میزنی من داشتم مسخرتون میکردم ||: (((:
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Dead Silence ، ~KiAηA~
(21-05-2014، 12:43)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:39)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس.

تو واقعنی داداش احمدی یا چرت گفتین !؟ :|

آره.
داداش احمدرضایی؟
همون نویسنده هه؟ 0.0
 سپاس شده توسط Albert wesker
(21-05-2014، 12:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ابراز علاقه ی خوبی بود :| !!

ابراز علاقه کردم ؟ :/

(21-05-2014، 12:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنش رفت اینم هوایی شد (:

(21-05-2014، 12:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم):؟

خوبی ؟!

چرا ناراحتی ؟!..

بِم بگو ._.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Wєιяɗ
گفتگو زدین جای من اول شید ..

من برم دیگه خُدافس همگی .. :|

مهتاب ب جون خودم عاشقتم جلو همین بچه ها میگم قول میدم هیچکدوم از کارامون رو یادم نره .. (:

خدافس :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 199
 سپاس شده توسط Albert wesker ، First Star ، Wєιяɗ
(21-05-2014، 12:43)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:39)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واخعا ه*کری؟! ._.
کار ترسناکی نیس؟از کجا یاد گرفتی؟ .-.
ب منم یاد میدی !؟ .__.
بعد پلیسا دستگیرم نکنن ؟؟! ._.
مخاطب: مسکی -_-

بعله=)
نه باو ترسناک چیه!کتاب اینترنت کلاس های کد نویسی و .....
سخته!
کار خلاف نکنی کاری ندارن!

اوم اوم .. خو مثلا اکانت -- کنم ، جرمه !؟ .-.

نه!ولی مثلا اگه فیس بوک بزنی و طرف عکس خانوادگی داشته باشه و بره شکایت کنه اون موقعه جرمه!من خودم اینجا یادش بخیر اون وقتی که مدیر نشده بودم(حدود دو سال پیش) اینقدر اکانت مردمو میزدیمShy یادش بخیر=) هی پورمن میومد تذکر میداد بهم=) بعد از اینکه مدیر آزمایشی شدم دیگه با اکانتای اینجا کاری نداشتمRolleyes

(21-05-2014، 12:47)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:43)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:39)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس.

تو واقعنی داداش احمدی یا چرت گفتین !؟ :|

آره.
داداش احمدرضایی؟
همون نویسنده هه؟ 0.0

آره
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Magical Girl
(21-05-2014، 12:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:42)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ابراز علاقه ی خوبی بود :| !!

ابراز علاقه کردم ؟ :/

زنش رفت اینم هوایی شد (:

(21-05-2014، 12:45)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم):؟

خوبی ؟!

چرا ناراحتی ؟!..

بِم بگو ._.
بد نیستم..
ناراحت نیستم..|:
تو خوبی نور نوری..(:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط First Star

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان