امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(21-05-2014، 12:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:14)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیس من خوبم (=

تو بدی؟چرا؟؟؟

من بد نیستم :|

چراع؟
:|
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 191

آگهی
(21-05-2014، 12:16)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

سلام
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Magical Girl
(21-05-2014، 12:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:13)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از ستاره های من چرا کم شدع ؟ -______-

ازتون متنفرم -___-

ستاره منم کم شده -_-

واقعا به چه دلیـــــــــــــــــــــــل ؟ -_____-

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(21-05-2014، 12:17)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون دریل رو بده 90

از کجا ؟ /:
 سپاس شده توسط Albert wesker
(21-05-2014، 12:16)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

(21-05-2014، 12:17)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:13)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ツ OK finish ツ

وای غیر قابل تحمله -_____-
نمیتونم نیگات کنم :||||||
O_o why???
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، F A R ! N
(21-05-2014، 12:20)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیکم تو حلقته ||||||:

امتحان نداشتیم داشتیم دخترا رو اذیت میکردیم سر جلسه امتحان |||:

تو هم میخوای بری ؟ ||:
بیـــآ با هم فرار کنیم (((: =)))
کجا میخوام برم !؟ =/
الان اسمتو مجهول میکنه |||: جرات نداشت بیاد طرف من ||: (((: دید من درس خوندن بلدم نیومد ((((:
کی ؟ =/
همین مشکله تو انجمنو میگم نتونست بیاد طرفم ||: تو رو یتیم گیر اورد انقد ازت کم کرد =|

||||||||:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(21-05-2014، 12:14)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:11)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:06)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خودِ خوبم (:

رضا شوهرته ؟! :|

به من نگفتی که *ـ_ـ*

خوبه که خوبی (: !!

هیمم تازه اس :| ..

شوهرم نی -_- !!

(21-05-2014، 12:06)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرفی از بیجنبه بودن نبود |: شما بی جنبه بازی درمیارین ×!×

||:

در همه جا , جایه رضا بحرف !

ولی همونطور ک قبلا گفتم ؛ از دخالت در کارهام خوشمان نمیآیـد |: ..

پس هروقت من با رضی حرفیدم مخاطبم نشو !! :/

امیر بیا این زنتو جمع کن حالش بده :|

(21-05-2014، 12:07)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما الان در حا پی ام دادن نیسیم..||:؟

خخ چرا :|
ت اگه خودتو جم کنیو همه جا از رضا حرف نزنی اینجوری نمیشه =|||
آقا صلوات بفرس:|
آیسان این مرضیه تا دهنتو سرویس نکنه ول نمیکنه:|:|
بیخیال:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ✘v!☻lent girl✘ ، Mr.Robot
(21-05-2014، 12:19)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نت من بكيده

همينطوري كفتم بدونيد-___-

خودتونم براي ي اتفاقي آماده كنيد-___^

دیگه فقط کم مونده سقف فلش تو سرمون خراب بشه -_____-

هووومممم همین اتفاق قراره بیوفته شیوا؟

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(21-05-2014، 12:20)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیکم تو حلقته ||||||:

امتحان نداشتیم داشتیم دخترا رو اذیت میکردیم سر جلسه امتحان |||:

تو هم میخوای بری ؟ ||:
بیـــآ با هم فرار کنیم (((: =)))
کجا میخوام برم !؟ =/
الان اسمتو مجهول میکنه |||: جرات نداشت بیاد طرف من ||: (((: دید من درس خوندن بلدم نیومد ((((:
کی ؟ =/
همین مشکله تو انجمنو میگم نتونست بیاد طرفم ||: تو رو یتیم گیر اورد انقد ازت کم کرد =|

ميخوان برن دستا بالا بالاتر 0-2-1 كه بالا تا ابد
يه مشت سرباز باحال باهامن كه هر كدوم واسه خودشون داستانا دارن

ميخوان برن دستا بالا بالاتر 0-2-1 كه بالا تا ابد
يه مشت سرباز باحال باهامن كه هر كدوم واسه خودشون داستانا
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Mr.Robot
(21-05-2014، 12:18)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:14)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:09)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:09)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:04)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهم نی90

چه پسر خوبی مسواک میزنه همش /:

یاد بگیریم :|

این جرم لعنتی چرا نمیره پــَ 90
بابا دندونات تموم شد ولش کن دیگه (:

2i8d دندونام خشگلن؟
اووووووووف خیلی زیباست ولی یکم دیگه بسابی اینجوری میشه گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 191
 سپاس شده توسط Albert wesker ، ✘v!☻lent girl✘ ، F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان