امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(20-05-2014، 16:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زخــم هـآ را پنــــ هـ ـآــن کــن..!این روزهـآ آدمـ هـآیِ زیـآدی با نمکـ شده اند...!

خدافسـ..

نرو پری !!
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
آگهی
(20-05-2014، 16:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی بهتری؟
نه
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
فاطی:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
امیرحسیـــــــــــــــــــــــــن دلمـــ25r3025r3025r30
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 102

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 102
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(20-05-2014، 16:11)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 16:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#800080]:\
آره جون خودت:|

هیسسس ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(20-05-2014، 16:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زخــم هـآ را پنــــ هـ ـآــن کــن..!این روزهـآ آدمـ هـآیِ زیـآدی با نمکـ شده اند...!

خدافسـ..

پری جلو فاطی میگم .. جلو فاطی که همه چیمو بهش میگم ..

به جون خودم .. به جون فاطی که برام عزیز ترینه .. ب جون تو که مهمی برام ..

من باهاش ارتباط ندارم .. من هرروز بهش فحش میدم .. پریا .. چرا باور نمیکنی من ازش متنفرم؟

من و فاطمه وقتی بهم زنگ میزنیم فقد به اون فحش میدیم پری باور کن ..

من اگه یه روز ضایعش نکنم روزم شب نمیشه .. اصلا من یکی دیگه رو دوست ندارم .. اونو دوست ندارم ب جون خودم چرا اینطوری میکنی خو ؟

باشه .. من برا کسی زیاد مهم نبودم که بخوام برا تو مهم باشم ..

هیشکی برات مهم نی .. منم برات مهم نیستم .. ب درک .. برا خودم مهمم :|

والا به خدا من حالم ازش بهم میخوره حالا هرجوری میخوای فرض کن ..

خدافست

(20-05-2014، 16:10)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا ساکت اصد :|

همچنان میجنگد .. !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 102
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، First Star ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(20-05-2014، 16:13)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 16:11)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 16:09)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[color=#800080]:\
آره جون خودت:|

هیسسس ..
:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آیسانـ من نگفتم دوسِش داری...!

اصن بخاطره اون نیست..!

من این مراوده هاتونو گفتـمـ..!

کـه اونـمـ دیگه مهمـ نـی..!منو ببخشید ولی مجبورمـ..!

خیلــی دوستِون دارمـ...!

خدافظ
 سپاس شده توسط First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє
(20-05-2014، 16:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 16:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی بهتری؟
نه

فاطی .. اذیت نکن ..

خواهش میکنم .. از مادر زاییده نشده بخواد کسی موجب ناراحتییت بشه ..

بابا ب قول خودت ب ت نداشتمون .. بره گمشه یارو .. تو هنو یکی دیگه رو داری :| یه شانس دیگه داری :| ما هنو اقدس همسایمون رو داریییمممم ^_^ :|

فاطی .. جون من .. ناراحت نباش من نمیتونم ناراحتیتو ببینم خانومم .. !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 102
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(20-05-2014، 16:13)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 16:10)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا ساکت اصد :|

همچنان میجنگد .. !!
حالا ما ی چیزی بهش یاد دادیم:|

بای:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان