امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

جیـــــــــــــــــــــــــــــــــغ cry girlcry girlcry girl

آیسـآن .. فـآطــی .. مهــرآوه ..

خیلــــــــــیی بــدییین >ــــــــــــــ<

مــن فقـد شمـآرو موخـــوآآآم ))":
|:
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα ، NeginNg ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(18-05-2014، 16:33)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خآلهـ شمـ ؟؟
(: .

اوهوم ^__^

زری بچم خوفه >__<
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα ، NeginNg
(18-05-2014، 16:33)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

سلام
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(..*)

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 141
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(18-05-2014، 16:32)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:31)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:30)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:29)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگـم ی وَخ زِش نبـآشه مـآرو تحـویل نمیگیــرین -ـــــــــ-

هیشکی اینجآ اون یکی رو تحویل نمیگیرهـ ..
حداقل بآ مـن که اینجورینـ ..
:| ..
مَگع مَنـ مُردمـDodgyBig Grin

چیشده مگهـ ؟؟
تحویل نمیگیرینـ دیگهـ $_$
دیگِع تحویلـ میگیریمــBig Grin
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
(18-05-2014، 16:34)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:33)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خآلهـ شمـ ؟؟
(: .

اوهوم ^__^

زری بچم خوفه >__<

اگهـ من خآلهـ شم ..
کیه تومیشم ؟؟
:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
(18-05-2014، 16:34)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیـــــــــــــــــــــــــــــــــغ cry girlcry girlcry girl

آیسـآن .. فـآطــی .. مهــرآوه ..

خیلــــــــــیی بــدییین >ــــــــــــــ<

مــن فقـد شمـآرو موخـــوآآآم ))":
هـآع 0.0؟؟

چ شـدع 0_0 ؟؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، இFATEMEHஇ ، šhεïdα ، NeginNg
(18-05-2014، 16:32)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:29)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:28)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:27)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:25)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامان این کیه؟¿ >__<

بی ادب
تو دخترمی ن ؟؟؟؟
مائده این کیه ؟؟؟ Big Grin

بابا 0.0

دخترم crying
من چرا تو رو نمیشناسم Big Grin

منم تورو نمیشناسم بابا o_O
نیکی
14

فقط 3 سال از بابات کوچیکتری Smile
امیرم
bethowen ...
 سپاس شده توسط šhεïdα ، NeginNg
من تموم میکنم ..

معذرت میخوام ..

منم میخوامت فاطمهههه (: [இFATEMEHஇ]
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 141
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، இFATEMEHஇ ، šhεïdα ، NeginNg ، ✘v!☻lent girl✘
پوففف تحمل ندارم خداااا

آره نوری من اینجام

نه آیسی دوروغ نمیگم

فاطی من بیا بغلم

خدافس
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα ، First Star ، NeginNg ، ✘v!☻lent girl✘
(18-05-2014، 16:33)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:32)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا بزرگ جدید؟؟؟؟؟ 0.0
امیر تو هم بابا بزرگمی ؟؟؟؟؟؟
من خاله هم میخوام ^.^

غزلی ^__^
خالته
مامی بیا کل خاندانو تو خ بهم بگو من این همه فامیل دارم فک میکردم یتیمم 
تعادل روانی = 0%
زیبایی چهره = 100000000000% (:
 سپاس شده توسط LIGHT ، šhεïdα ، NeginNg

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان