امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 16:22)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:17)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوری چرا نقشمون رو لو دادی -_-

آیسی اون خرزو میتونه شکمشو تکون بده ؟!

راستی آیسان بعد میتونی با ااکانت من بیای چن تا تاپیک بزنی؟! من نمیتونم تاپیک بزنم

جیغغ هویی بفهمه بیچارت میکنه :|

باشه اگه تونستم ..

جیغغغ دلت میاد منو تنها بزاری و بری با این پسرهه فاطییی!؟ >_<

هیممم میرم تو بیابونا گم میشم اصلاااا cry girl
فقد آیسی کی حوصله میکنی؟!

اگه که نمیتونی بگو به یکی دیکه بگم (:

جیغغغغغغغغغغ من بی گناهم>_< من گول خوردم این وسط.__.
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Ƒαкє ѕмιƖє ، NeginNg
آگهی
(18-05-2014، 16:23)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:22)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:20)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودیـ دوبآره ..
:| ...
میدونم هیشکی جـ نمیدهـ .. خوبید ؟؟

مگه شیدا مُرده عزیزم

خوبی خوشجلم؟

هیممم ^_^
من نه ..
توچطوری عخشیـ ؟؟
*.*

چرا ن عزیزم؟؟؟

من خوبم
&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 137

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، NeginNg ، LIGHT
(18-05-2014، 16:24)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:23)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:21)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:18)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک ب سرم!!:ا

نههههههه
امیرو چون دختر خوبی بودم فرشته ها واسم از آسمون آوردن |:

آره ارواح خالت!!!

بوخودا راس میگم
من از بهشت اومدم Rolleyes
اوه..اوه...از بهشت؟؟؟؟
 سپاس شده توسط šhεïdα
(18-05-2014، 16:23)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:20)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودیـ دوبآره ..
ن خوب نیستیمــcry girl

چورآ سحریـ ؟؟
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط LIGHT ، šhεïdα
(18-05-2014، 16:24)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:23)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:21)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:20)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:18)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک ب سرم!!:ا

نههههههه
امیرو چون دختر خوبی بودم فرشته ها واسم از آسمون آوردن |:

آره ارواح خالت!!!

بوخودا راس میگم
من از بهشت اومدم Rolleyes

آب زرشک |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط LIGHT ، šhεïdα
ایسان چی میگی تو؟؟:/

سپاس شده توسط LIGHT ، NeginNg ، šhεïdα
(18-05-2014، 16:26)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:23)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:22)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودیـ دوبآره ..

مگه شیدا مُرده عزیزم

خوبی خوشجلم؟

هیممم ^_^
من نه ..
توچطوری عخشیـ ؟؟
*.*

چرا ن عزیزم؟؟؟

من خوبم

سرمآ خوردم دآرم میمیرمـ ( کی از سرمآ خوردگی مرده آخهـ ؟)

:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط LIGHT ، NeginNg
(18-05-2014، 16:25)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:23)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:21)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:19)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخملمو هنوز شوور ندادم((:
پرورشگاهی محسوب میشی
راستی بابابزرگت اهورا و امیرن^_^
چی شد؟
اهورا و امیرحسین دوتان کدومشون دقیقا؟

بابا بزرگ اهورارو بیشتر تحویل بگیریااا-_^

منم پشمم دخترم

مامان این کیه؟¿ >__<

بی ادب
تو دخترمی ن ؟؟؟؟
مائده این کیه ؟؟؟ Big Grin
bethowen ...
 سپاس شده توسط NeginNg
(18-05-2014، 16:26)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:23)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودیـ دوبآره ..
ن خوب نیستیمــcry girl

چورآ سحریـ ؟؟
فردا امتحان دارم خیلی سخته مغزم درگیرهــcry girl
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، NeginNg ، šhεïdα
(18-05-2014، 16:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 16:21)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا بزرگ اهورارو بیشتر تحویل بگیریااا-_^

مائده اینقد اهورا اهورا نکن لطفن ..

اهورا هیچ حسی نسبت بهت نداره ..

هیچی اگه هم گفت عاشقته واس اینه که دلت نشکنه ..

دست از سرش بردار .. من اهورا رو فقد داداش خودم میدونم ..

ولی خوشم نمیاد این حرفارو درموردش میزنی ..

من اهورارو میشناسم و میدونم از اینجور خاله بازی ها و مسخره بازی اصلا خوشش نمیاد ..

اون یکی دیگه رو دوست داره پس بهتره دست از سرش برداری ..

لطفن ..

ایندفعه باهات درست رفتار کردم دفعه ی بعدی اگه اسمشو بیاری اینجوری رفتار نمیکنم ..
فـقـد ایـن نـی ..

چـنـد نـفـر دیـه هـم هـسـتـن !!

رو مـخ مـنـن ب قـرعـآن بـآ لـوس بـآزیـآشـون !!
اهـورآع ک جـآی خـود دآرع !!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، NeginNg ، -м α є ∂ є- ، šhεïdα ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان