امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 15:54)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیصر و الملوک>_<
من میخوام فرمانده ی سپاه باشم(:
اجازه میدید خانم؟-.-

هیممم بلی بلی (: ..

:| شهر بازی بازی کنیم یا قصر بازی یا خاله بازیی!؟ -_-
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 123
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(18-05-2014، 15:53)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:50)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون از نسل پاک مودار ها هست من بهش احترام میذارم :|

خب ما الان غذا نداریم بخوریم :|
برین ایسی رو کوفت کنین :|
(18-05-2014، 15:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:52)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:49)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:46)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم میمون|:
شما همه میمون من انسان cof

هـــــی|:
یه انسان>_<
حمله کنید(=

برید اونور وگرنه فاطیو می کشم :|

ما خودمون فاطیو گروگان گرفتیم|:
خخ ..
حمــله>_<
مگه نمیشنوید؟|:
:|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-05-2014، 15:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:51)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:50)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا همه حیوونن o_O
مامی 0.0

من ننه تو نیستم |:
دایناسورم !!! o_O
ننه؟
ننه؟
ننه؟
چی شد؟
&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 123
فظـ ..همگیـ ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(18-05-2014، 15:55)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداحافظ ._.

خدافس ساری-.-

(18-05-2014، 15:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:54)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیصر و الملوک>_<
من میخوام فرمانده ی سپاه باشم(:
اجازه میدید خانم؟-.-

هیممم بلی بلی (: ..

:| شهر بازی بازی کنیم یا قصر بازی یا خاله بازیی!؟ -_-
قیصر بازی^_^
هیم باشه؟/:
 سپاس شده توسط Magical Girl ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-05-2014، 15:54)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:52)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:50)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روانی شدم.
رفتم پروفایل خودم میگم خدایا این پروفایل کیه من اومدم |:

پس ب باغ وحس فلشخور خوش امدید :>>>
هآر هآر هآر .__.
چی شده؟
الان خواهر برادراتونو پیدا کردین دارین تبدیلشون میکنین به حیوان؟0.0

هع ..
جالب اینه خودشون خودشونو حیوون فرض کردن ؛ نیازی ب ب ما نبود :|
خداحافظ .__.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، šhεïdα
(18-05-2014، 15:56)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:51)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 15:50)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا همه حیوونن o_O
مامی 0.0

من ننه تو نیستم |:
دایناسورم !!! o_O
ننه؟
ننه؟
ننه؟
چی شد؟

عقل از سر بیرون شد |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط šhεïdα
مـن مـوخـوآم ت بـآغ وحـش تـمـسـآح بـآشـم ^-^ !!

ی عـلـآقـه ی عـجـیـبـی ب تـمـسـآح دآرم ^-^ !!
&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 123
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، šhεïdα
(18-05-2014، 15:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برین ایسی رو کوفت کنین :|

آیسان من نمیتونم تورو بخورم تو هم مث منی :|
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mason ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα
من مظلوم .-. من بدبخت .-. منبیچاره .-. یکی گروگان گرفته یکی میخواد منو بکشه .-.
 سپاس شده توسط First Star ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mason ، šhεïdα

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان