امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 19:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا مـدیره ؟! ..

جانم ؟
اومم من یه چیزی میخوام بت بگم ولی میترسم ازت (ـ_ـ*)

(17-05-2014، 19:49)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی :| .. !!
اوه .. آیـسی :| .. !!

(17-05-2014، 19:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:47)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا مـدیره ؟! ..
جانم ؟
یه چند دقیقه دیگه بگذره کم کم شروع میشه: عزیزم>شیرینم>عشقم>مای جی اف>بپر بوس بده>اونجا خلوته>امشب همه چی جوره!

استغفرالله:|
خب یکی هم میاد عین آدم رفتار میکنه شما بی جنبه بازی در میارید دیگه -_-
 سپاس شده توسط Wanton ، ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(17-05-2014، 19:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضی دخترا هستن از بس بهشون توجه نمیشه حرف هایی به اصطلاح چیز شعر زیاد میزنن ولی چون ما خوب می شناسیمشون به چیزشعراشون زیاد توجه نمی کنیم:|

میدونستم الان ب خودت میگیری :|

اشکال نداره ب خودت بگیر ..

به من خیلی توجه میشه .. بیشتر از تو .. موقعی که شما داشتی تند تند پست میزدی ما اینجا رو میچرخوندیم مشتی ..

فک نکن چار تا مگس دورتن چقد شاخی ..

همین مگسا ی زمانی دور سر ماهم میچرخیدن ..

من چیز شعر میگم دوست دارم ب کسی هم ربط نداره .. حوصله کل کل هم با تو یکی ندارم ..

واس همین بهت هیچی نمیگم ..

عادت کردم به این حرفات .. درضمن جوری حرف نزن که خودت اصلا چیز شعر نمیگی ..
آقا اون جمله کاملا کلی و در جهت اطلاع بود ولی این باز به خودش گرفت:| ای بابا ای بابا ما نخوایم کسی به خودش بگیره باید کی رو ببینیم؟؟!
نباید زیاد رو گاز بمونه خودشو می گیره میخوای خودشو نگیره باید پیک نیک بخری :|

میدونم خیلی مسخره ام ._.

خدافظی
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(17-05-2014، 19:55)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا اون جمله کاملا کلی و در جهت اطلاع بود ولی این باز به خودش گرفت:| ای بابا ای بابا ما نخوایم کسی به خودش بگیره باید کی رو ببینیم؟؟!

هعییییی خدا جونم :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 176
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
ما رفتیم ....
فعلا....
 سپاس شده توسط ERF@N ، Wanton ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(17-05-2014، 19:55)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:52)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهرام ، حصین ، هیچکس ، عرفان و .. سکوت کردن :|
شــــــیــــره
:ag54:
دیدی محسن؟ دیدی به چه سادگی لورفتم با رفقاگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 176
 سپاس شده توسط LIGHT ، MOHSENEBRAHIMI ، Ƒαкє ѕмιƖє
(17-05-2014، 19:55)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:54)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا فکر کنم دکمه سپاس کار نمیکنه
واس منو یه امتحان بکنین .......... اگه کار کرد بهم بگین kaffe2

نه متاسفانه کار نمی کنه

ای بابا ..... حالا شما محکم تر فشار بده شاید کار کردSmile
bethowen ...
 سپاس شده توسط ERF@N
(17-05-2014، 19:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ترس نداره که ..

بگو بینم چی شده !
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، LIGHT ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ERF@N
(17-05-2014، 19:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا مـدیره ؟! ..

جانم ؟
با هم همدردیم =/
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، LIGHT ، ERF@N
ما ندید پدید شومـا برید بدید :| ..

والا :| مرضی :|

خدافس دیگه (: ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، LIGHT ، ERF@N
(17-05-2014، 19:57)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 19:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از هرکی توقع داشتم جُز تُ :|

من دستم ب صابر برسهههه -_- چرا نام کاربریه من عوض نمیشه خو ؟ :|

اصن هرکی که سبیل داشت بابام نی که :|

سکوت من نیستمممم -_-

من آیسانم :|

آیسان -_- پس هرچی دلتون خواست سکوت کُنید .. البته .. هیچی :| !!

فاطی نام کاربریم تو عنوان کاربریم هس (:

خب اونا سکوت کردن به من چه ؟ :|

نمیدونم والا من خبر نداشتم اونا هم سکوت میکنن :| ممنونم بابت اطلاعی که دادی :|

دیگه 2fm آهنگ نمیده بیرون با تن تاک مشکلات بین خودشو دوست دخترش حل شدش دیگه دعوا نمیکنن :|

میشه ی جک بی تربیتی بگممم؟! ^_^ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 176
 سپاس شده توسط Wanton ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان