امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(16-05-2014، 16:44)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیسکو ¿¡ منظورت همون ایسکو هست نع ¿
=)))) شادی =)))))

بازیارو دان میکنم :>

خودمم ستاره :> 

من برم دیه .. دافـــــظ ! ..
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 36
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Apathetic
آگهی
(16-05-2014، 16:45)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 16:43)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 16:38)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 16:35)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا بزرگ |:
آقا بزرگ |:
دخترم:|
دخترم:|

درد و بلام بخوره تو سرت الهی |:
از خودت مایه بزار 10یوث:|

ن
ترجیح میدم از دیگران مایه بزارم ^__^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
اینجا یاد اور بشم که هرچند همه داریم گرم میگیریم ولی استفاده از فوش همچنان ممنوعه .. دیگه تکرار نشه |:
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، [ niki ]
(16-05-2014، 16:48)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا یاد اور بشم که هرچند همه داریم گرم میگیریم ولی استفاده از فوش همچنان ممنوعه .. دیگه تکرار نشه |:
باشع:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Apathetic
(16-05-2014، 16:48)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

BIG LIKE ^__^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Apathetic
باشه باشه دان کن به انگلیسی بزن استار گرل البته بینشونم فاصله برو تو قسمت دوستان من اد کن ایدیم هس : uwks6
خوب، ولی اشتباه...
اكي اكي همه رفتن ما هم بريم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 36
 سپاس شده توسط Apathetic
راستی اوا اگه تونستی ابدیت شدشو دان کن .. منو اگه دیدی لباسم بنفشه موهام زرد بال دارم به رنگه صورتی .. بای آل :/
خوب، ولی اشتباه...
سلام :/\
 سپاس شده توسط [ niki ]
همه رفتن ®__®
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان