امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

(11-05-2014، 20:44)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:36)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:31)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس ها هم که قاطی پاتی شدع -___-

ر*دن تو این زندگی -___-

ههههه دیووونه عاشقتم ^___-
تو از 24 ساعت 25 ساعت در حال ریدنی ||:

صب کن با منی؟
ن بــــآ با عمه ی دختر خلم ||: با تو ام دیگع |||:

نیگا من حوصله کل کل کردن ندارم تو یه بار دیه باهام بحرف یکی میزنم تو دهنت که خون بیاری بالا ارع من بی جنبع شدم -___-
مث کبریت بی خطر میمونی ||: (((:

(11-05-2014، 20:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیـر ! تو تاپیـک هواداران شاهین نجفی ؛ فقد باید آخرین خبرارو بزاریم یا میشه عکس اینا هم بزاریم !؟
اوری سینک یو وانت
 سپاس شده توسط pink lady ، Dead Silence
آگهی
(11-05-2014، 20:44)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:36)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:31)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس ها هم که قاطی پاتی شدع -___-

ر*دن تو این زندگی -___-

ههههه دیووونه عاشقتم ^___-

صب کن با منی؟

نیگا من حوصله کل کل کردن ندارم تو یه بار دیه باهام بحرف یکی میزنم تو دهنت که خون بیاری بالا ارع من بی جنبع شدم -___-

به اعصابت مسلسل باش ستی !

کلا پسر خله ما اهله تیکه انداختن و ایناس (؛

هرکسی جنبه این تیکه هارو نداره !
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط pink lady ، Mr.Robot
(11-05-2014، 20:47)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صب کن با منی؟

(11-05-2014، 20:46)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیـر ! تو تاپیـک هواداران شاهین نجفی ؛ فقد باید آخرین خبرارو بزاریم یا میشه عکس اینا هم بزاریم !؟
اوری سینک یو وانت
بلع چیزی که گفتی حالا من نگفتم بترس -___-

امرو اصن حوصله هیچکس رو ندارم -___-
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 195

سپاس شده توسط Mr.Robot
(11-05-2014، 20:45)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جآنـ؟متوجه نشدم هِلِنـ !

عیبی نی عشخی .-.

من برم ...

اصن از جو اینجا متنفرم \:\
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔
امیر ! خوب پس چرا فقد 2 تا لایک خوردم !؟ Exclamation
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
اعوذ بالله من شیطان الرجیم|:
تموم شد بالاخره-_-
کوجا بودیم؟|:
 سپاس شده توسط Dead Silence
(11-05-2014، 20:49)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صب کن با منی؟

به اعصابت مسلسل باش ستی !

کلا پسر خله ما اهله تیکه انداختن و ایناس (؛

هرکسی جنبه این تیکه هارو نداره !

بلع میدونم عزیزم ||:

ولی واقعا امرو حوصله ندارم کسی تیکه بنداره بهم -___-
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 195

سپاس شده توسط Dead Silence
(11-05-2014، 20:49)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2014، 20:47)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صب کن با منی؟

اوری سینک یو وانت
بلع چیزی که گفتی حالا من نگفتم بترس -___-

امرو اصن حوصله هیچکس رو ندارم -___-
حوصله نداری بورو ب*ین خوب میشی (((:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby ، pink lady
هویی !!

منحرف !!

:\

امیر تو هنوزم لقب خودتو یادت میره ؟
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mr.Robot
مـرضی (:

میای امضا سِــت کـنیم !؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 43 مهمان