امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

(10-05-2014، 19:01)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2014، 18:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2014، 18:55)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید باورتون نشـه..!ولــی به گند کشیدیــن..تـاپیکـو..!مثلا بعضــی هاتون مدیریــن..!

متاسفـمـ..!|:

Tof

bedrud..!
پــــرابلم |||: بیشترا راضین |||:

بیش تریـآ...عضو شده..اسفند 91 تـآ 92 هستن..!چـه میدونـن کـی بـه کیـه..!

شما مدیری..!باید متوجـهِ قوانین بـآشــی..!
بله هسیم ولی اینا همه شوخیه !! شوخیه نکنیم چ کنیم تو گ آ همدیگرو ببنیم سلام خوبی خدافس ||:
اجب !!! اصن بیخیال من دیگه شوخی نمیکنم |||: شوخی کردن جنبه میخواد که فک نکنم بیشترا تو اینجا داشته باشن
 سپاس شده توسط Dead Silence ، pink lady
آگهی
سَلآمــ (!!)
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Mr.Robot ، pink lady
(10-05-2014، 19:04)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2014، 19:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2014، 18:59)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی؟-_________-
بــآی ..{!!}

ادبیات = 17/5

-_________-

خعلی نامردی-_-
محل نمیدی .. دورو ورت شلوفع ..
بیـآ بـآ هم بحـرفیـم ! -_-

اینا همشون نامردن ||:

فقد خودمو خودتو عخشـه ~~> ♥*^_^*♥

ما فردا بیکـآریم شـما چـی ؟|: ..

معلم علوممون گفته هرکی ادایه من دربیاره 2 نمره مستمر بهش میدم |: ..

شیطونه میگه برم ولش شاید ناراحت شه Exclamation
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Brooklyn Baby
شیقوووووcry2cry2cry2
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 131
The music feels better

سپاس شده توسط Mr.Robot
(10-05-2014، 19:05)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2014، 19:01)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله هسیم ولی اینا همه شوخیه !! شوخیه نکنیم چ کنیم تو گ آ همدیگرو ببنیم سلام خوبی خدافس ||:
اجب !!! اصن بیخیال من دیگه شوخی نمیکنم |||: شوخی کردن جنبه میخواد که فک نکنم بیشترا تو اینجا داشته باشن

بلــه..!بـه شخصـه خیلــی تو این موارد بی جنبـمـ..!شما از مدیر ارشد بپرس..!یا در موردِ مـن شکایت کـن..!

بدرود
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Mr.Robot ، pink lady
(10-05-2014، 19:02)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امير سعي كن بامن درنيوفتي برات بدميشه
آخه بجه 15ساله نت ج ارزشي داره ك بخوام حسودي كنم يانكنم ميخوان بت بول بدن ك من حسودي كنم؟
داري خرحمالي ميكني افتخارم ميكني؟؟

قبلانم مثل توزيادبودن فقط بدون رفتارهرشخصي ب فرهنك خانوادش برميكرده سعي كن زيرسوال نبري خانوادتو
شیوا من فک کردم خوبی
ای خدا
من سکته کردم نگید چراها:230:

(10-05-2014، 19:02)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امير سعي كن بامن درنيوفتي برات بدميشه
آخه بجه 15ساله نت ج ارزشي داره ك بخوام حسودي كنم يانكنم ميخوان بت بول بدن ك من حسودي كنم؟
داري خرحمالي ميكني افتخارم ميكني؟؟

قبلانم مثل توزيادبودن فقط بدون رفتارهرشخصي ب فرهنك خانوادش برميكرده سعي كن زيرسوال نبري خانوادتو
من خر حمالی نمیکنم اوقات فراغت میگذرونم |||:
من به نظر مردم هیچ توجهی ندارم |||:
دلیلیم نداره که به حرف مردم توجه کنم |||:
عاقلاش الان دارن حمایی میکنن |:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، pink lady
هعی ...
سلآم دآدمآ .. ^__^
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(10-05-2014، 19:06)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلآمــ (!!)

نمیدونم چرا نام کاربریت منو یاد آهنگ دختر ایرونی انداخت!RolleyesRolleyesRolleyes
البته الان ک دارم از دور نگا میکنم میفهمم چرا منو یاد اون آهنگ انداخت!!!!Smile
The music feels better

(10-05-2014، 19:08)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی ...
سلآم دآدمآ .. ^__^
1سوال توکی؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان