امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

مرضو فدایی داری با این جوابت
خودم چاکرتم
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط .. ReZa .. ، Brooklyn Baby ، .. ReZa ..
آگهی
(07-04-2014، 20:18)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:16)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:13)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused

تنها تو نیستیــ ...

همه دخترا خنگــن ...
اینقد با پســرآ گشتن اینجوری شدن^_^

واااااای به غیرتم بد خورد
سوزوندی باو و
حرف نزن زبونتو گاز میگیری
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dead Silence
(07-04-2014، 20:03)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 19:46)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 19:45)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 19:40)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 19:38)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هان؟

خـآنوادت کوجـآآآن ؟؟ o.O

مـرسی مـرضیه جون شمـآ خوبی ؟ (:

خونه هستن-__-

نیومدی-_-

لبـآس بپـوش تو راهـم ^ــــــــ^
اماده هستم^_^
تق تق تق .. درو وآ کنیـــــــــــــــــــد >ـــ<
|:
(07-04-2014، 20:18)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:16)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:13)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused

تنها تو نیستیــ ...

همه دخترا خنگــن ...

دقیــقا ...
زدی تو خال ...
ما خیلی خنگیم با شمــا وخ تلف میکنیم ...
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 283
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(07-04-2014، 20:19)amO tataL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:18)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused

تنها تو نیستیــ ...

همه دخترا خنگــن ...

هـــــی دآدآش درس صبت کن فهمیدی ؟
حقه توهیین نداری ... !

اگه بکنه چی ؟؟؟؟؟

کی میخواد چیکار کنه ؟؟؟؟

ها دستو پات میلرزه فکر کنم را رفتنو مامانت بت یاد نداده

هـ,
هنو دهنت بو شیـر میده از این حرفا میزنی برادره من ..
برو شیشه شیرتو بردار بخور ...
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
بابا گجا رفتی رضا
من تنهایی باید کلشونو بخوابونم
باشه میخوابونم

کی شاخ بود ؟

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused
خو تقلب کن نیکی
ببخشید سلام
پارمیدا اینجا نیس؟
(07-04-2014، 20:22)Reza shottgunner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused

تنها تو نیستیــ ...

همه دخترا خنگــن ...

دقیــقا ...
زدی تو خال ...

دمت گرم داداWink
باجنبه ای آفرین((:
اوهوی جغله اینقد مث زنبور ویز ویز نکن دادا بزا باد بیاد(عموتتل)
 سپاس شده توسط .. ReZa ..
سلام مرضیSmile
مرضی باز منو ازلیستت حذف کردی؟Dodgy
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Brooklyn Baby
(07-04-2014، 20:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:19)amO tataL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 20:18)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مث خر درس میخونم
ولی نمرم بالا نمیره
نکنه من خنگم؟¿!¡
Confused

تنها تو نیستیــ ...

همه دخترا خنگــن ...

هـــــی دآدآش درس صبت کن فهمیدی ؟
حقه توهیین نداری ... !

اگه بکنه چی ؟؟؟؟؟

کی میخواد چیکار کنه ؟؟؟؟

ها دستو پات میلرزه فکر کنم را رفتنو مامانت بت یاد نداده

هـ,
هنو دهنت بو شیـر میده از این حرفا میزنی برادره من ..
برو شیشه شیرتو بردار بخور ...

قد قد نکن باووو
بشین سرجات
شیشش سوراخه تو مال خودتو بده

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان