امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

خب هلن روژی باید این حرفارو میزد چون تقصیر خودشه که الان محرومید و اومده گفته تقصیر منه.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 198

سپاس شده توسط perfect g
آگهی
(06-04-2014، 19:56)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دافظ (:

این آخری که داریم میریم با یه سپاس خوش حالمون کنید -__-

والا |:

(06-04-2014، 19:50)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نگفت تره خورد کنن . . .
تازه منم نمی خوام از این انجمن برم
ولی زیادم خوشم نمیاد هر کی مث برده حرف یکی رو قبول کنن !
فعلا کور نیستم دارم میبینم که از (( افرادی )) دستور صادر شدع که با من حرف نزنن فک کردی حرفاتونو نخوندم تو گفتگو وقتی من نیستم چیا گفتین ؟
حالا هرچی که هست بین من و عوسی ها تموم شدع حالا هر جور راحتی می خای برو بازم پشت سرم بنویس تعارف نمی کنم ^__^

پارمیدا میگم تو هم از دستور پیروی کنی مث مونا و مرضی و نورا فوقه!

بای ~_~

ترجیح میدم سکوت کنم |:

راستی یادم رفته بود که من طرفداری تورو کردم -__-

گفتم اشتباه رژی بود ولی حالا ولش هرجور میخوای فکر کن |:

ببخش عزیزم ولی الان یه صحنه دیدم حالم خیلی بدع...
می دونم عزیزم
اصن دوست ندارمم دوستیم با تو بهم بخوره اینم الان یه چیزی بود از دهنم پرید تو هم به بزرگی خودت ببخش باشع؟ =((

(06-04-2014، 19:58)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 19:50)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا کور نیستم دارم میبینم که از (( افرادی )) دستور صادر شدع که با من حرف نزنن فک کردی حرفاتونو نخوندم تو گفتگو وقتی من نیستم چیا گفتین ؟
حالا هرچی که هست بین من و عوسی ها تموم شدع حالا هر جور راحتی می خای برو بازم پشت سرم بنویس تعارف نمی کنم ^__^

پارمیدا میگم تو هم از دستور پیروی کنی مث مونا  و مرضی و نورا فوقه!

بای ~_~
چی فک کردی؟
خو منم برم آف شم ممکنه از من بد میگن منم خفه میشم وقتی کسی ازمن متنفره ولی تو نمیتونی کنترل کنی
بهتره حرس نخوری

اون ص رو که دیدم حالم بدتر شدعSad
ولی روژی گف تو به خانوادش توهین کردی و برا همین محرومی
روژی امروز همش ازت بد میگف منم همش میگفتم مگه باهاش اشتی نکردی
خو به خاطر1کاربر خودتو ناراحت نکن
تو لیست نویسنده ها که دیدم چون محرومه دیگه نیس"

سپاس شده توسط perfect g
(06-04-2014، 20:00)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب هلن روژی باید این حرفارو میزد چون تقصیر خودشه که الان محرومید و اومده گفته تقصیر منه.

کجا اومد گف؟
منظورت همون حرفای مسخرس؟
یا اون دروغ خانوادش؟
(06-04-2014، 20:04)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 20:00)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا اومد گف؟
منظورت همون حرفای مسخرس؟
یا اون دروغ خانوادش؟
همش گف به خانوادش توهین کردی منم فک کردم تو آبزیر کاهی
فک کردم مار خوش خط و خالی

سپاس شده توسط perfect g
(06-04-2014، 20:03)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی روژی گف تو به خانوادش توهین کردی و برا همین محرومی
روژی امروز همش ازت بد میگف منم همش میگفتم مگه باهاش اشتی نکردی
خو به خاطر1کاربر خودتو ناراحت نکن
تو لیست نویسنده ها که دیدم چون محرومه دیگه نیس"

اخه بره ادبشو یاد بگیره
منم به خانوادش توهین نکردم
اصن نزاشت من حرف بزنم منو گذاشت تو لیست سیاهش فحش بارونم کرد
منم چون تو لیست سیاهش بودم نتونستم جوابشو بدم الان دارم می ترکم حالا نمی دونم این مسخره بازیرو از کجا اوردش =ا
(06-04-2014، 20:00)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 19:54)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پارمیدا میگم تو هم از دستور پیروی کنی مث مونا و مرضی و نورا فوقه!
بای ~_~

هلن نخواستم چیزی بگم ولی مجبورم کردی
ببین اینجا مسئولیتش با خودِ آدمه من تو پ.خ ها حرفایی شنیدم ولی خفه خون گرفتم به خاطر خودم
ولی اگه میخوای خودتو جورِ دیگه ای جلوه بدی به بقیه مربوط نیس
تقریبا نصف انجمن با تو دوستنو تو رو میشناسن پس مواظب شخصیتت باش جوجو^_^

آجی آخه تو ناراحت نمیشیـ؟
طرف بیاد تو گفتگو ازت یه عالمه بد بگه هنوز کارایی رو هم که نکردی رو بگی کردع بعد همه هم بگن چراع به رژینا اینارو گفتی؟
می خوای مدرک بدم ؟
می دونم عزیزم ولی من اون روز می خواستم باهاش دوست شم ولی فکر کنم حرفاشو شنیدی حتی اینستاگرام رو به صابر گفتم بلکه رابطه ی من و رژینا خوب شه اما بسم الله شروع کرد به فحش دادن . . .
می دونم الان میگی به من چه ...
پس لازم نیس توضیح بدم . . .
مرضی جون من می دونم تو هم خیلی خیلی خوبی ولی از وقتی آن شدم هیچی باع وللش فقط الان دلم خیلی پره بهتره حرف نزنم که گند می زنم به همچی
باشع عزیزم ؟ =((

من شاهد دعوا بودم-_-
همه حرفاتونو دیدم-_-
اما شما فک میکنید بچه اید|:
تو باید ول میکردی بزرگ تری ....
آخه ارزش ندارع که...

حالا هم قضیه تموم شده بس کنیم بهترع
 سپاس شده توسط perfect g
سلام آل
(06-04-2014، 20:05)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 20:04)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجا اومد گف؟
منظورت همون حرفای مسخرس؟
یا اون دروغ خانوادش؟
همش گف به خانوادش توهین کردی منم فک کردم تو آبزیر کاهی
فک کردم مار خوش خط و خالی

اخه می دونی به چی میسوزم ؟
حداقلمی گفتم الان جشن گرفته بودم دارع به همه واقیتو میگه الان میبینم نگفتم خودشم دارم می سوزم
همه هم دارن فک می کنن که من به خانوادش توهین کردم =اا
ببین هلن من گفتم هنو محرومی بعد گف دهنتو ببند تقصیر توئه این فحش نیست؟
درضمن گف محرومیتم تقصیر هلن و پارمیداس
گف من بی گناهم

سپاس شده توسط perfect g

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 33 مهمان