امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

(05-04-2014، 17:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:20)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــآمــــــِیcry girl

همه دردت بخوره تو كاسه سر اين برادرت وزنش |:
بگو عشقولكم

داداشم کیع دیه|:

من میخوام برم بیرون با بی افم(:

خاله 0.0
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
آگهی
(05-04-2014، 17:25)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:20)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــآمــــــِیcry girl

همه دردت بخوره تو كاسه سر  اين برادرت وزنش |:
بگو عشقولكم

داداشم کیع دیه|:

اون وخ به من میگن خجالت بکش |:

(05-04-2014، 17:24)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:22)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:19)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والـــــــــــــــآ |:
تحويل بگبير|:
يه زره مونده كامل همه چيزو بگه |:
شما  بگین درباره چی میخواین بدونین من کامل بگم -_-
بي ادب |:
منحرف |:
من زندگی خودمو جاستینو میگم |:

اسم گربَم بی افهِcry girl
حِــــــــــسود>_<
 سپاس شده توسط † αƖιєη †

مــــآمــــــِیcry girl

بگو عشقولكم

داداشم کیع دیه|:

بشين سر جات
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 71
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
برای تو که مینویسم عجیب زیبا می شوم.
دلم هوای چشم هایت را کرده.
هوای دست هایت را.
هوای نفسی که

وقتی می بویمشتمام دنیا رافراموش می کنم.
دلم هوای خنده هایت را کرده. که وقتی

میخندی فقط به لب هایت نگاه می کنم که زیبا تر شده اند.
و دل من که عجیب

شاد میشود.
این بار دارم بی هوا می نویسم.
بی هیچ فکری از قبل.
دلم باز تنگ شده.
دلم می خواهد باز بیایی.
بخندی. بخندیم.
حرف بزنیم.
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є-
خدآییش به تیپ من می خوره بی اف داشته باشم ؟
  نع می خوره؟
(05-04-2014، 17:27)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــآمــــــِیcry girl

بگو عشقولكم

داداشم کیع دیه|:

بشين سر جات

میگم گربمهcryingcryingcryingcryingcryingcrying
چرا اینجوری میکنین!):
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(05-04-2014، 17:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:25)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــآمــــــِیcry girl

همه دردت بخوره تو كاسه سر  اين برادرت وزنش |:
بگو عشقولكم

داداشم کیع دیه|:

اون وخ به من میگن خجالت بکش |:

(05-04-2014، 17:24)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:22)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:19)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تحويل بگبير|:
بي ادب |:
منحرف |:
من زندگی خودمو جاستینو میگم |:

اسم گربَم بی افهِcry girl
حِــــــــــسود>_<
من خودم چنتا دوتا نامزد دارم |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، † αƖιєη †
(05-04-2014، 17:28)عشخولک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدآییش به تیپ من می خوره بی اف داشته باشم ؟
  نع می خوره؟
|||:
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(05-04-2014، 17:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:18)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:13)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

O_O

انقدر زود |:
من و جاستینم 2 ساله باهم نامزدیم |:

توبه توبه |:

(05-04-2014، 17:14)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

O_O

انقدر زود |:

با ور كن تلاش شبانه روزيشونه |:

خجالتم نمیکشن -__-
توبه نداره کــه |:
مگه کار بدی کردم؟ -_-
برای چی خجالت ؟ -_-
من کراک میکشم -_-
البته شیشه هم میکشمآ -_-
پیش خودمون بمونه =_=

(05-04-2014، 17:17)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 17:14)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با ور كن تلاش شبانه روزيشونه |:
والـــــــــــــــآ |:
تحويل بگبير|:

کارای تو با اون پسره |:

بگو 0.0
استغفرالله |:
جونم واست بگه که یه روز اومد خاستگاریم پیشنهاد داد جواب منفی دادم -_-
هی اومد ===> جواب من منفی
دوباره اومد ===> بازم منفی -_-
دوباره اومد -_-
گفتم اگه میخوای قبول کنم باید سلنا رو ول کنی -_-
گفت باشه و سلنا رو ول کرد -_-
دیدم ول کن نیست که |:
گفت دنیایه خوانندگی رو ول کن -_-
ول کرد 0.0
اخرسر جوابم ===> + ^_^
بهش گفتم برگرد خواننده شو گفت باشه -_-
بعد نامزد کردیم -_-
همه دوستان فلشخور هم بودن -_-
پیشاپیش هم عروسیمونه ^_^
هیعهیع ^_______^
بایUndecided

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان