امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

بچه ها اینجوری نمیشه ها..!
1:00 شد|:

(04-04-2014، 23:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:14)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:02)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:01)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی اینقدر مهمم که به خاطرم آن میمونن؟Smile

اینجوری که نمیخندی میخوام بکشمت>_<
شاید نمیدونم|:

اینجوری که نمیگی میخوام بخورمت>_<
اطلاعات کسب کن:|

||:
باشه..!حتما||=

بیام امشب تو خوابت؟

چی؟O_O
آگهی
(04-04-2014، 23:17)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تونستم با گریه یه دستمو گرفتم 
نمیدونم یه چیز خوشمل بپوش دیه

نه من فردا لاکش را پاک می کنم بعد از ظهر وا3 کلاس دوباره می زنم

من همیشه مشکل دارم چی پوشم دوستام از دستم کلافه شدن

نسی سر اون حرفا ک گفتما الان می ترسم ببینمش

یهو ی چیز بهم نگه چون هنوزم حالم بدع

وااااااااااااای
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ERF@N ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
لااااااااا لا لا لا گل پونه

لالایی موخواااااااااام
بوخونید بینم
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ERF@N
(04-04-2014، 23:15)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:11)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:08)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:00)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان باید فردا تو راه واست جایزه بگیرم(:

چراo_O

محبوبیت به دلیل حرص دادن به من^_^

الآن داری حرص میخوریO_o

بکشمت؟^.^
لهت کنم؟^_^

یا ابلفضل>_<
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ✘v!☻lent girl✘ ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 23:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:15)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:11)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:08)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:02)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چراo_O

محبوبیت به دلیل حرص دادن به من^_^

الآن داری حرص میخوریO_o

بکشمت؟^.^
لهت کنم؟^_^

یا ابلفضل>_<

نه اونجوری نوشته نمیشه|:
اینجوریه:ابوالفضل
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ✘v!☻lent girl✘ ، ERF@N
با من خدافظی کنید تا برم دیع

شما هام ک باهام نمی حرفید

حوصلم پوکید
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Brooklyn Baby ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ERF@N
بای بای بای بایUndecided
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ERF@N
(04-04-2014، 23:17)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:13)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:11)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرشمااواتارمو بعوضم؟!

آری

(04-04-2014، 23:12)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااا دلم نمیاد ناخونامو بگیرم cryingcryingcrying

مثه من

با من قهری؟؟

من وا3 فردا نمی گیرم

نسی فردا باهاش کلاس دارم^___^

واااااااای چی بپوشم؟؟؟
من تونستم با گریه یه دستمو گرفتم 
نمیدونم یه چیز خوشمل بپوش دیه
قضیه چیع؟
خدافضضضضضضضض|:
البته با اونایی بودم که خدافسی کردن(:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ERF@N ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 23:16)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 23:11)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو گفتگو ها بیشترین ارسال را من دارم^___^

موفق باشی^_^
از بیکاریت دیگه^_^
به ما چه^_^

ستاد ضد حال:|

نع از بدبختیمه

می خواستم چشم تو در بیاد^___^

دیگه چش ندارمO_O

‏>___<
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ஐற£ℒἶ†дஐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان