امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 16:09)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:04)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:03)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:01)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من دارم واس همیشه از این سایت میرم اگه بدی از من دیدی حلالم کنید  خدافظ دوستای گلم
همه اینو میگن ولی همین فرداش یا میان یا پنهونی میان یا با نام کاربری دیگه میانAngel

نه من مث همه نیستم.
عزیزم خاصی؟Dodgy
خاص فقط آبانیا و بهمنیا هستن.

بهتر و عمیق تر که فک میکنم میبینم موندنم بهتره . بهتره بمونمو حرص ه بعضیارو درارم. Big Grin
آگهی
(04-04-2014، 16:07)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:06)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:03)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:01)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 15:57)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

slm....

هیمم *-_-*....سلام.... باور کنید منو یادش نی -_-

wtf???

چرا نباید یادم باشه؟؟

مگه تو اباس نبودی؟؟؟؟

خوبی معسایم؟؟^ـــ^
چرا بودم
مغسی سینیور *^_^*

چه خبرا؟؟

حالت خوبه عایا؟؟

هیچ خطری نیس ساکتو اروم ......مرسی شما چه خطرا ؟خوبی؟با مدرسه چیکار میکنی؟):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 177
داشتم درس میخوندم اومدم با خودم گفتم ببینم یعنی هوش در این حد غزل !؟ ..
-__- دروس که داری برو از اون ببین ^_^
9 تـآش واسـم اومـد!!(:
(04-04-2014، 16:10)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:07)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:06)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:03)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:01)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیمم *-_-*....سلام.... باور کنید منو یادش نی -_-

wtf???

چرا نباید یادم باشه؟؟

مگه تو اباس نبودی؟؟؟؟

خوبی معسایم؟؟^ـــ^
چرا بودم
مغسی سینیور *^_^*

چه خبرا؟؟

حالت خوبه عایا؟؟

مدرسه؟؟

خخخ..

بیخیال بابا اصن بهش فکر نمیکنم..

تکلیف عیدمو یه کلمه ام ننوشتم!! ^ـ^

دهنم سرویسی مزمن قراره بگیره!!
(04-04-2014، 16:10)√♥✖ Ş ♥ p √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهومAngel
باید کلی التماست کنم تا بیای؟Sad
 مخاطب פֿـاص نــבارҐ ! چوטּ פֿـوבҐ פֿـاصҐ .!!
 سپاس شده توسط √♥✖ Ş ♥ p √♥✖
(04-04-2014، 16:03)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:00)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 15:54)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 15:46)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـیـــــــغ>______________________________________<

مـهـسـآ^______________^

یا ابرفضر *-_-*

دیـوونـه ^____^
دمبت بیرونه *^_^*
شـومـپـت دیـوونـه *^__^*
ببخشیـد خو |:

مـــرسی مهـسا ژوون ((((:
|:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(04-04-2014، 16:12)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 16:10)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

wtf???

چرا نباید یادم باشه؟؟

مگه تو اباس نبودی؟؟؟؟

خوبی معسایم؟؟^ـــ^
چرا بودم
مغسی سینیور *^_^*

چه خبرا؟؟

حالت خوبه عایا؟؟

مدرسه؟؟

خخخ..

بیخیال بابا اصن بهش فکر نمیکنم..

تکلیف عیدمو یه کلمه ام ننوشتم!! ^ـ^

دهنم سرویسی مزمن قراره بگیره!!

چندم بودی؟؟؟*-_-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهنگ فاسی عمید!!

دیوث-ص.{ع} (د ی)مرد بی غیرت.مردی که درباره ی زن خود غیرت و تعصب ندارد!

هان؟؟
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 45 مهمان