امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 14:55)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15 مهمان
اسکلاDodgy
ازچی لذت میبرید مهمونا حداقل عضوشید تابتونید ارسال کنیدDodgy

نشستن به ریش ما میخندنBig Grin

درود.(:
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 161

آگهی
(04-04-2014، 14:54)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:53)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهران گراميي سر لويي دعوا نكنين چون اون فقط منو دوس داره و عاشخ منه

زر نـزن!

گـوه اضـآفـیـم نـخـور>_<

وگـرنـه کـآری کـه ازم خـواسـتـیـو واست انـجآم نـمـیـدم!-_-

الـآن آن شـده!

گوهو كه تو نخور منم كه كلا زر نميزنم
انجام ندععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععععع :cool:
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، # αпGεʟ
(04-04-2014، 14:56)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:54)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:53)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:50)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا آشنا نی واس من
پ من برم
خدافظ به همه

من هستم !

زهرا
^.^

نـیـکـی ^.^

میمیرم واس امضات !

هیییم
آدم بش نگا که میکنه عقدش خالی میشه
Big Grin
خـخـخ !

کـاش واقـعـیـت بـود =(

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، [ niki ]
(04-04-2014، 14:56)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:55)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

15 مهمان
اسکلاDodgy
ازچی لذت میبرید مهمونا حداقل عضوشید تابتونید ارسال کنیدDodgy

نشستن به ریش ما میخندنBig Grin

درود.(:
هع ستاره هام عین توئه این مدت که نبودی حسابی ارسالام افزایش پیدا کرده

هیمممم -_-
میخوام عکس بزارم -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 14:57)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:56)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:54)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:53)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:50)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم !

زهرا
^.^

نـیـکـی ^.^

میمیرم واس امضات !

هیییم
Big Grin
خـخـخ !

کـاش واقـعـیـت بـود =(

اوهوم
^__-
من باس برم
خدافظ به همه
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(04-04-2014، 14:55)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:51)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:49)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:48)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي اولاخ منو نميشناسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اه
بیا منو بزن
تو که با من نمیحرفی
>__<

اولاخ من با بو نميحرفم يا تو با من ؟ AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

بی تربیت

بي ادففففففففففففففففففففففففففف
 سپاس شده توسط [ niki ]
(04-04-2014، 14:58)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:57)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زهرا
^.^

نـیـکـی ^.^

میمیرم واس امضات !

هیییم
Big Grin
خـخـخ !

کـاش واقـعـیـت بـود =(

اوهوم
^__-
من باس برم
خدافظ به همه
بای بای (:

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

سپاس شده توسط [ niki ]
خواهران گرامی سر زین دعوا نکنید زین واسه نیکی هست
البته در خیال چون واسه پری هستp336

سپاس شده توسط ~HiSssh~
(04-04-2014، 14:54)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:50)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا آشنا نی واس من
پ من برم
خدافظ به همه

نیکی خودت شلغمی ا:

شلغم
^.^
های :-)
خوبی!!

بدون سیب

کاشف جاذبه می شدم،

تنها اگر :

من و تو و نگاهـــــــــــــــــــــ ــــت،

قبل از نیوتن بودیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان