امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

رفتن عضو شن بیانBig Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 160

آگهی
(04-04-2014، 14:51)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهرآوه نآرآحتی نداره که :|
فاطی یه جور گفتی انگار خودت تا حالا نگاه نکردی! [ Big Grin ]
اشکال نداره -_-
حالا اسم فیلمه چی بود ؟ o_O
نـخـیـر مـن پـاک پـاکـمAngel

کـنـکـجـاو هـم نیستم فقط گـآهـی اوقات برای بالا بردن سطح اطلاعـآتـم به صـورت کتبی میخونم!-_-[Big Grin]

آری آری

اسـمـشـو مـیـخـوای چیکار؟تـو هم میخوای بری ببینی؟O_o
 سپاس شده توسط Blązing~Ŝtąr ، ZAHRA LOVE 1D ، † αƖιєη †
(04-04-2014، 14:50)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا آشنا نی واس من
پ من برم
خدافظ به همه

نیکی خودت شلغمی ا:

شلغم
^.^
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(04-04-2014، 14:53)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:50)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا آشنا نی واس من
پ من برم
خدافظ به همه

من هستم !

زهرا
^.^

نـیـکـی ^.^

میمیرم واس امضات !

Nobody Nobody
! Nobody can drag me down

سپاس شده توسط [ niki ]
(04-04-2014، 14:53)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهران گراميي سر لويي دعوا نكنين چون اون فقط منو دوس داره و عاشخ منه
من عاشق دشمنشم نه خود****Dodgy

(04-04-2014، 14:53)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهران گراميي سر لويي دعوا نكنين چون اون فقط منو دوس داره و عاشخ منه

زر نـزن!

گـوه اضـآفـیـم نـخـور>_<

وگـرنـه کـآری کـه ازم خـواسـتـیـو واست انـجآم نـمـیـدم!-_-

الـآن آن شـده!
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(04-04-2014، 14:51)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:49)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:48)melina -1D - نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نيكي اولاخ منو نميشناسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

اه
بیا منو بزن
تو که با من نمیحرفی
>__<

اولاخ من با بو نميحرفم يا تو با من ؟ AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

بی تربیت
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
15 مهمان
اسکلاDodgy
ازچی لذت میبرید مهمونا حداقل عضوشید تابتونید ارسال کنیدDodgy

سلآم :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، Blązing~Ŝtąr ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 14:54)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:53)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:50)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی اینجا آشنا نی واس من
پ من برم
خدافظ به همه

من هستم !

زهرا
^.^

نـیـکـی ^.^

میمیرم واس امضات !

هیییم
آدم بش نگا که میکنه عقدش خالی میشه
Big Grin
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط ZAHRA LOVE 1D

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان