امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99

(29-03-2014، 17:35)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:33)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:25)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با اون ج*** اشتی نمیکنم-_-

باو دیه فحش نده دیهSleepy
به خدا شما دوستین اخه چرا حالیتون نی ؟SleepySleepySleepy
این دخدره پارمیدا (اتوسا1)
کمبوده محبت داره؟:|

گناه داره اینجوری نگو

******XXXXXXX********کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اخه اصن منو نمیشناسه منو گذاشته ت لیست ییاه: s
واعDodgy
اتوساDodgy
چه موجودیه اینDodgy
              ¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 270

آگهی
بدیید بدیید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.esmfamil.ir/index.php?option=joingamesession&id=170411
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

Heart 
(29-03-2014، 17:35)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:33)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:32)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:25)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گناه داره اینجوری نگو

بابا هلن گفتش که تقصیر توبود وازت بدیهایی گف منم عصبی شدم انداختم.

(29-03-2014، 17:37)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین روژینا
هلن گفته که ازغیبت کردن خوشش نمیاد وگفته که باید اخلاقتو درس کنی بعدش توهم فحش دادی و...
طناز اون سوال بودازمائده پرسیدی؟

پارمیدا جون هلن دوسته منم هست و دارم سعی میکنم حل کنم مشکلشونو
ولی من نمیفهمم این وسط اینا باهم قهرن تو چرا روژینارو گذاشتی تو
لیسته سیاهت ؟ |:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
(29-03-2014، 17:33)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:27)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:24)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام لادن=)
سلآم روژی *^  __   ^* 

چ خبر ؟!
درس درس درس درس درس:|
ت چ؟

او مای گاد :/

سلامتی:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
ارامیس کیه اومدش

فاطمه کیه

سپاس شده توسط ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~
Information 
(29-03-2014، 17:37)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گناه داره اینجوری نگو

واعDodgy
اتوساDodgy
چه موجودیه اینDodgy
بابا برید ازهلن بپرسید بای.

ای بابا بزار پاکش کنم.

(29-03-2014، 17:37)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 17:33)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بحثو عوض نکن رژی |:
باو اخه بدبختی شما دوتاتون خیلی مغرورید
غرور خوبه ولی نه انقـــــــــــد ! |:
یکیتون باید بیاد جلو ولی .. !
من اصن نمیخوام باش اشتی کنم:|

روژینااااع بچه بازیو بزار کنار جونه جـدت |:

باو یکم منطقی باش |:

بحثتون از رو شوخی شروع شد من گفتم اخره شوخی دعوائه !
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
مائده چی شد

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 50 مهمان