امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99

(29-03-2014، 13:47)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:44)mehraban0007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی
شادی
cry girl
چی شده نیکی جونم؟؟؟؟؟

دلم برات تنگیده بود

(29-03-2014، 13:45)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکی الان فک کردم
ازت معذرت می خوام ببخشید

برو بابا
Dodgy

باشه ولی فقط معذرت می خوام
بای
آگهی
نصف اهالی گ آ منو به عنوان اکتیو ترین انتخاب کردن |: Big Grin
یه قسمت بیکار ترین ها هم میزاشتن عرفان تو همشون رای میورد |:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(29-03-2014، 13:42)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکــی ((: زیــن داره میگــ, افـتخـآر رقـصیدن میدی !؟ ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/31638503802195924956.png

Rolleyes

وویی
زینم
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(29-03-2014، 13:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکتـیو ینـی چـی ؟
|:
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(29-03-2014، 13:49)mehraban0007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:47)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:44)mehraban0007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:42)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی
شادی
cry girl
چی شده نیکی جونم؟؟؟؟؟

دلم برات تنگیده بود

منم همینطور نیکی جونم...خوبی؟؟؟؟
راستی امضای یاسمنو دیدی؟؟؟باز من شدم سلطان...اون وسطیهBig Grin

من راستیم
از همه خوشگل تره
Angel
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(29-03-2014، 13:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخ ^_^ .. |: اگه گزینه منحرف بودن بود که اسمت پر شده بود ||:

منم خوش سلیقه و بد اخلـاق -_-

من آخه کوجام بداخلـاقه!؟ -_-

(29-03-2014، 13:51)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکتـیو ینـی چـی ؟

فعال .. {:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 205
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، இFATEMEHஇ
(29-03-2014، 13:51)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اکتـیو ینـی چـی ؟

نمـــیدونم |:
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(29-03-2014، 13:52)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:49)mehraban0007 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واییی
شادی
cry girl
چی شده نیکی جونم؟؟؟؟؟

دلم برات تنگیده بود

منم همینطور نیکی جونم...خوبی؟؟؟؟
راستی امضای یاسمنو دیدی؟؟؟باز من شدم سلطان...اون وسطیهBig Grin

من راستیم
از همه خوشگل تره
Angel
خفت میکنم نیکی...
من میخواستم راستیه باشم....بعد یاسی گفت که تویی و من اون وسطیم....از همه خلتره....بااون کلاهش....Big Grin
¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 205
(29-03-2014، 13:51)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-03-2014، 13:42)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکــی ((: زیــن داره میگــ, افـتخـآر رقـصیدن میدی !؟ ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/31638503802195924956.png

Rolleyes

وویی
زینم

زنت ؟؟؟؟؟ مگه تو زن نیستی ؟
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

اهورا خر است-____-
^__^

¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 205

سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 56 مهمان