امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(07-03-2014، 11:28)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیزایی تو مخم از نام " عرفان " میچرخه ! .. اره یادمه . به هرحال از قدیمیایی . من قدیمیارو بیشدر از جدیدا یادمه .. من .. لونا بودم ://

من بارها اسمتو تو لیسته اعضا دیدم ولی اصلا تا به حال باهات حرف نزده بودمSmile
 سپاس شده توسط Apathetic
آگهی
خستم ب خدا .. بای ! نمیخوام دوباره به نت عادت کنم . سخته .. خیلی بی رحمیه !! فظ دیگه ..
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، !erfan
سلام :|

خدافس :/ !!
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
بابای همهikeike
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 250

گــفـتگـوے آزاد 【86】 250
اوممم .. خیلیا اسمه منو تو لیست اعضا دیدن ولی خب معمولا فقد میبینن ! منم بات حرف نزده بودم.. فک کنم اون عرفانی که میشناسم یکی دیگس ! حالا نمیدونم ب هرحال باهام اشنا شودیم .. خب . چه خبر ؟ :/
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط !erfan
(07-03-2014، 11:23)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 11:19)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـکـتـه نـاقـص زدم|:

هـووم |: چــرآع ؟

درست شد درست شد(:
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(07-03-2014، 11:30)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خستم ب خدا .. بای ! نمیخوام دوباره به نت عادت کنم . سخته .. خیلی بی رحمیه !! فظ دیگه ..

منم بعد از خرابی تیر همین حس رو پیدا کردم. دیگه نیومدمSad
 سپاس شده توسط Apathetic
شرمنده اقا عرفان .. وخ ندارم ! انشآلله بعدن یه روز میایم باهم راجبه قدیمای فلش حرف میزنیم . فظ :/
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط !erfan ، ERF@N ، ✘v!☻lent girl✘
(07-03-2014، 11:32)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوممم .. خیلیا اسمه منو تو لیست اعضا دیدن ولی خب معمولا فقد میبینن ! منم بات حرف نزده بودم.. فک کنم اون عرفانی که میشناسم یکی دیگس ! حالا نمیدونم ب هرحال باهام اشنا شودیم .. خب . چه خبر ؟ :/

دقیقا کدوم عرفان دیگه؟
 سپاس شده توسط ERF@N
(07-03-2014، 11:32)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :|

خدافس :/ !!

میتـــرآ .. |:
|:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 32 مهمان