امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(07-03-2014، 10:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود نیم ساعته احساس انگل بودن می کنمگــفـتگـوے آزاد 【86】 245

حس قشنگیه .. میدونم .. -__-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 245
 سپاس شده توسط ERF@N
آگهی
(07-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو پخ بده.

الکی داره میگه |: .. !!

عکسمو نـداره :| ..

(07-03-2014، 10:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من و آیسانگــفـتگـوے آزاد 【86】 245

|: ؟! ..

تو و عمتی نع من و تو !! :| ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 245
 سپاس شده توسط ERF@N
(07-03-2014، 10:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:46)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام |: ..

آیسان تو دستو بالت از خودت عکس داری؟

من یه عکس باحال از ایسـآن دارم ... خخخ

بدم عکسو ؟؟ Big GrinBig Grin

تو پخ بده.

نع شاید راضی نباشه ... بزار بیاد ازش سوال کنم
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
حالا بش چی بگم؟؟؟
میخوام یه چیزی بگمcry girl

بگم من طرفدار شما هستم!!!
نه خیلی خزه-_-

یکی کمک کنه بگه من چی بگمcry girlcry girl
گــفـتگـوے آزاد 【86】 245
(07-03-2014، 10:49)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:46)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام |: ..

آیسان تو دستو بالت از خودت عکس داری؟

من یه عکس باحال از ایسـآن دارم ... خخخ

بدم عکسو ؟؟ Big GrinBig Grin

نع |: ..

ایمان ؟! O_O

(07-03-2014، 10:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود نیم ساعته احساس انگل بودن می کنمگــفـتگـوے آزاد 【86】 245

انگل جـامعه /: ..

برو خونه، ببین برو خونه، برو خونه
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(07-03-2014، 10:49)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفـان غیرتی میـشمآ ... Dodgy

بار هر کی کار داری با ایسـآن و عسل کار نداشتـه باش ... SmileSleepy
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(07-03-2014، 10:48)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:45)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:42)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم سلامیدم

سلام خوفیBig Grin
هی خدارو شکر میگذرونیمش با بیکاریBig Grin

الاف بدبختBig Grin
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 245

گــفـتگـوے آزاد 【86】 245
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(07-03-2014، 10:51)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو پخ بده.

الکی داره میگه |: .. !!

عکسمو نـداره :| ..

|: ؟! ..

تو و عمتی نع من و تو !! :| ..
آره راست میگی. ما اینیمگــفـتگـوے آزاد 【86】 245:|

(07-03-2014، 10:54)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفـان غیرتی میـشمآ ... Dodgy

بار هر کی کار داری با ایسـآن و عسل کار نداشتـه باش ... SmileSleepy

چه غیرتی شد:| من حتی خونه عسلم میدونم دقیقا کجاس شما میدونی؟
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ƒαкє ѕмιƖє
ســـلام
گــفـتگـوے آزاد 【86】 245
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
وای خدایا
یکی این عرفانو جمع کنه!!!

دافظ همگی^_______________________________________________^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 245

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان