امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

خدا شانس بده ....

گــفـتگـوے آزاد 【86】 244
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، -м α є ∂ є-
آگهی
آخ

جیغـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــcry girl

اشک ذوقcry girlcry girl

توییت پائول رو پیدا کردمcry girlcry girl
گــفـتگـوے آزاد 【86】 244
 سپاس شده توسط ERF@N
(07-03-2014، 10:46)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام |: ..

آیسان تو دستو بالت از خودت عکس داری؟

من یه عکس باحال از ایسـآن دارم ... خخخ

بدم عکسو ؟؟ Big GrinBig Grin

تو پخ بده.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، !~IмДи~!
(07-03-2014، 10:45)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:42)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم سلامیدم

سلام خوفیBig Grin
هی خدارو شکر میگذرونیمش با بیکاریBig Grin
معلم میدانست که فاصله هاچه به روزمان می آورند که به خط فاصله میگفت :خط تیره
(07-03-2014، 10:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حدود نیم ساعته احساس انگل بودن می کنمگــفـتگـوے آزاد 【86】 244

پشته سره دختره حرفــ زدی باعثه ..

جیـگربابا:ess:cry girlp336p336
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє
من و آیسانگــفـتگـوے آزاد 【86】 244
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، -м α є ∂ є- ، !~IмДи~!
(07-03-2014، 10:46)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام |: ..

آیسان تو دستو بالت از خودت عکس داری؟

من یه عکس باحال از ایسـآن دارم ... خخخ

بدم عکسو ؟؟ Big GrinBig Grin

نع |: ..

ایمان ؟! O_O

(07-03-2014، 10:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انگل جـامعه /: ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 244
 سپاس شده توسط ERF@N ، !~IмДи~!
(07-03-2014، 10:49)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشته سره دختره حرفــ زدی باعثه ..

جیـگربابا:ess:cry girlp336p336

نه از قبل از اون این احساسو دارم.
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
سلام-__-

خدافظ-_-
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(07-03-2014، 10:45)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:42)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:29)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تســـــــــــــــــــــــــت:/

(07-03-2014، 10:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با تو حرفــ نمیزنم ... Dodgy

عـــــــــــــــــه ایمان
اصن کی با تو بودBig Grin
این جمله ای است که ما ایرانیان برای جلوگیری از ضایع شدن به کار میبریمBig Grin

نع ازت دل خورم...

چرا اخهHuh

هیچی بابا ... ول کن ...
هرجور راحتیUndecided
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 244

گــفـتگـوے آزاد 【86】 244
 سپاس شده توسط !~IмДи~!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 34 مهمان