امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

منم سلامیدم
معلم میدانست که فاصله هاچه به روزمان می آورند که به خط فاصله میگفت :خط تیره
 سپاس شده توسط ï Ðöñ'† wåññå Ðïê ، -м α є ∂ є- ، !~IмДи~!
آگهی
(07-03-2014، 10:29)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تســـــــــــــــــــــــــت:/

(07-03-2014، 10:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:20)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:18)آناهیتا جوووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عرفان چقدر بیشعوره

اتفاقا ما خعلی دوسش دااریم باهاش داریم کیف میکنیم
درست صحبت کناااااااا
Dodgy

(07-03-2014، 10:17)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـرا دروغ میـگی .؟. حرف حق جواب داره.Big GrinDodgy

هرچی میگم بگو چشمDodgyBig Grin

من با تو حرفــ نمیزنم ... Dodgy

عـــــــــــــــــه ایمان
اصن کی با تو بودBig Grin
این جمله ای است که ما ایرانیان برای جلوگیری از ضایع شدن به کار میبریمBig Grin

نع ازت دل خورم...

چرا اخهHuh
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 243

گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، rval
(07-03-2014، 10:40)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:36)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:31)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
دوستان باخبر شدیم یه فرشته مهربون
در اثر سانحه رانندگی مرگ مغزی شده
و تا الان جون ٨ نفر رو با اهدا اعضای بدنش
نجات داده / برای شادیه روح پریناز عزیز دعاکنید
و برای بازماندگانش طلب صبر کنیم

تازه خوندم .. جداٌ مـُردش ؟؟؟ خدا بیامرزه HuhSadHuh

خدا هلو هارو میبری آخه چراcry girl

منـم دیـد اولش دهنم بـآز موند .. یکـم قیـآفش اشنـا بود عیـن همون دختریه که همه روز تو راه مدرسه به من خیره میشه ..

یه فاتحه بخونیم عرفـآن ؟؟

ایسـآن سـلام
من براش کتاب آیات شیطانی رو دوبار ختم کردم:| خیلی شبیه اون دخترس که بارها بهم گفت بیا با هم دوست شیم ولی من قبول نکردمcry girl کاشکی قبول کرده بودم ~__~

الان عذاب وجدان داری نه؟ :|
-_-

اصلا الآن داغونم-______- چرا قبول نکردم خداآآآآآ
 سپاس شده توسط rval ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê ، -м α є ∂ є-
(07-03-2014، 10:40)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
تقدیم به همگی Smile

به بهBig Grin
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 243

گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
نسخه که سالمه-_-
گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
 سپاس شده توسط ERF@N
(07-03-2014، 10:42)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:29)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تســـــــــــــــــــــــــت:/

(07-03-2014، 10:25)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:20)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا ما خعلی دوسش دااریم باهاش داریم کیف میکنیم
درست صحبت کناااااااا
Dodgy

هرچی میگم بگو چشمDodgyBig Grin

من با تو حرفــ نمیزنم ... Dodgy

عـــــــــــــــــه ایمان
اصن کی با تو بودBig Grin
این جمله ای است که ما ایرانیان برای جلوگیری از ضایع شدن به کار میبریمBig Grin

نع ازت دل خورم...

چرا اخهHuh

هیچی بابا ... ول کن ...
 سپاس شده توسط rval
(07-03-2014، 10:42)rval نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم سلامیدم

سلام خوفیBig Grin
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 243

گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
هعـی من برم خدافسی کنم از مهمونامون |: ..

میام سریع /: ..

بچـه هـا -_- . هیمممم
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 243
 سپاس شده توسط ERF@N ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê
حدود نیم ساعته احساس انگل بودن می کنمگــفـتگـوے آزاد 【86】 243
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، !~IмДи~! ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê
(07-03-2014، 10:34)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:33)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام |: ..

آیسان تو دستو بالت از خودت عکس داری؟

من یه عکس باحال از ایسـآن دارم ... خخخ

بدم عکسو ؟؟ Big GrinBig Grin
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان