امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

Information 
(06-03-2014، 18:40)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نیس؟
من هستم مرضیه خانم!20شدم لی لی لی!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 186

آگهی
(06-03-2014، 18:44)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:35)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:32)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـ ـــلآمـ بــکــسـ
مــنحرف ! !|:
تــو بــا دخــدره مــن چــیکار کــردی؟! -___- بــیژوو!!
اخطار دادم Tongue قرار یه 30 تا دیگه هم بدم |:
اون نــه |: اون دخــدره مــن نــی !! |:
اون یــکی!! |:
مــهرآوه!! T_T
عـــرفان؟! |: یــه زری بــزن !!
2 تا اواتار ازش خاستم !_!
 سپاس شده توسط T A R A
مدیرا...نفری 20٪ اخطار بدین حله...شاید بقیه ی مقدار نفس بکشن...DodgyBig Grin
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(06-03-2014، 18:45)آریا ویانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

9هستمUndecidedراستی یک نفر به من توجه کنهDodgyمن که نازم4xv4xv:4chs:c24nkyConfused5B:6gd3fs:ey1::tos::tos:cof899folggreggre:ag54::ag54::301::301::491::491::492::492::492::494::494::500:aquariumaquarium501:hlp::hlp::hlp::hlp::hlp::hlp::hiccp::hiccp:
انقدراسپم نده اخطارمیگیریها.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 186

سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
(06-03-2014، 18:45)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان یه امضا پیدا کنیم همه اعضای گروه بذارن !!! Undecided

مال من خوبه؟ یا یکی میتونی بسازی آرم شاهینم توش باشه؟
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(06-03-2014، 18:46)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:39)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن بوی تو مسئول روابط عمومی هستی. باید اشرار رو جمع کنی:|
اشرار هووووووووووووم یکی میشناسم اینم پروفایلش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=97766

اینو منم میشناسم. به اینا پیام باید بدیم بالای پروفایلشون بنویسن ‏shahin najafi fans in flashkhor.com
منظور از بالای پرو فایل چیه ؟! !_!
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(06-03-2014، 18:44)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاراع لست دختراتو بده >_<
اسم ابجيام يادم رف >_<

عــسل ، تــو ، مــهری ، قبلا رژی و مــهسائــم بــودن!! |:
یــکی دیــگه مــیخوام بــیارم!! |: آوا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 186
 سپاس شده توسط MONA-GH ، z_farhad
Exclamation 
(06-03-2014، 18:39)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:34)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامSmile

لـویـی رو از پـروفـایـلـت پـاک کـن-_-
چراپاک کنم؟
گــفـتگـوے آزاد 【86】 186

(06-03-2014، 18:46)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:43).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
مدیرای گرامی دمتون گرم..اخطار بدین!!
اشکال ندارع...فقط من بدبخت ب چشم میام
فقط نمیدونم واس چی اخطار گرفتم!!!
فقط واس 1 مدیرو میدونم...

اسپم چيز مشكليع فهميدنش >_<
نمیفهمم!!! کوجا اسپم دادم؟ننوشتع خواهرم!
الان 50٪ اخطار دارم...بی زحمت 50 بکش روشBig Grin
(06-03-2014، 18:48)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 18:45)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان یه امضا پیدا کنیم همه اعضای گروه بذارن !!! Undecided

مال من خوبه؟ یا یکی میتونی بسازی آرم شاهینم توش باشه؟
اره واس تو خوبه !!! بیشترین تیکه کلام شاهین که به چشم میاد شریم که تو امضات هست !! امضای تو خوبه
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 52 مهمان