امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 17:18)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کــــــی؟Exclamation
اون یــارو !! |:

مــن بــرم خــدافض ! !-__-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، இFATEMEHஇ ، ERF@N ، *Nafas*
آگهی
(06-03-2014، 17:20)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان من بعدا میدونم با توAngel

چی میدونی!؟ |:

بـرو خـدافس
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
 سپاس شده توسط ERF@N
(06-03-2014، 17:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:14)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:12)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:09)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:|

سلام دوباره بهم رسیدیمConfuseds32:

دوبار هکت کنم؟

عرفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

اون اگه میتوس منو--می کردSmile

هه ایول ایولBig Grin
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 171

گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
 سپاس شده توسط Thyme ، ERF@N ، # αпGεʟ
لـآمـصـب|:

دو ثـانـیـه نـبـودم قـسـمـت جـالـب رو از دسـت دادم|:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Thyme ، ERF@N
نفسیــــــــــــــــــــــــــــــ
سیلام
کی اومدی آجی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی امتحان چه طورر بود؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
 سپاس شده توسط ERF@N ، *Nafas*
خُـدافس تـارایی {: ..

(06-03-2014، 17:22)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لـآمـصـب|:

دو ثـانـیـه نـبـودم قـسـمـت جـالـب رو از دسـت دادم|:

اوففف بـدجور |: ..

بیـا پ.خ کـارت دارم میخوام یه چی باحال برات تعریف کنم {: ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(06-03-2014، 17:18)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:14)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:09)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:02)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی تــآرا واقعـاً مرســی....}

پری هر وقت میاد زمان کسادیه بازاره سپاس منه. اصلا نفرینش منو گرفته:|

چــه نفرینـــی؟!من اهل نفرین نیستم!!چون اگـه بودمـ تا الان دامن خیلی از اعضای خانواده و البته اطرافیان رو میگرفت!

دیدی گرفتSad

بیچاره چه قد وقت صرف کرده این فحشارو بنویسه‎Big Grin
هر کس با احترامـ گذاشتن به دیگران در واقع داره به خودش احترامـ میذاره..!!

خلاصه گفتــم بدونی من آدمـه عقده ایـی نیستــم!

مرامت داغونم کرد!
حالا یعنی من عقده ای هستم؟!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ღSηow Princessღ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(06-03-2014، 17:20)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:14)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:12)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:09)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:|

سلام دوباره بهم رسیدیمConfuseds32:

دوبار هکت کنم؟

عرفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

جنبه ب خرج بده
باشBig Grin
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 171

گــفـتگـوے آزاد 【86】 171
(06-03-2014، 17:19)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان
امیر 303 رو دعواااااااااااااااااااکن
cry2:hlp::hlp:
دعواش کن خو....Big Grin
(06-03-2014، 17:20)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هووووفچه قد زمان برا نوشتنش صرف کرده بود!!!

من برم
زیادی موندم
دافظ همگی

آیسان من بعدا میدونم با توAngel
ایسان؟=ا
تهدید کرد...=/
(06-03-2014، 17:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قُـربونت {: ..

نمیزارن که |: ..
کیا؟
چی شده؟
عاقا من از غافله عقبم...Sad
(06-03-2014، 17:20)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولش کن نیومده مثه این که!

یـه آدمـه هرز و بی خود رو...|

پیامای موضوعات؟!!
خوب کاری کردی=)
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
چه آدمـآیِ پــآچـه خواری....Angel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان