امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 13:30)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من:|
عـــاشق کی :|
الهی فدا خودم شـــم ^____^
کی هس این پسرخوشبخ؟؟:|

هوممم تو!؟ |:

یا بابات یا دوست بابات یا سام |: ..

(06-03-2014، 13:31)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان من یه گهی خوردم بات شوخی کردم شما گلی

|: برادر؟!

منم یه گهی خوردم یه چی گفتم -_- .

فـدای شما |: ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
آگهی
(06-03-2014، 13:30)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:29)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:26)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66890&pid=1633353#pid1633353
هعوم (=

خزگــفـتگـوے آزاد 【86】 135

اینارو میگم شاد باشیم باو. بی جنبه هاTongueTongueTongueTongue

خزSleepy
djx چیه مونا
گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
خدافص ا=
باي ا=
گودباي ا=
باباي ا=
خدافظ ا=
دافظ ا=
دلم نمياد برو م (=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(06-03-2014، 13:27)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مگــه مـن چیکـآر کـردم ؟

هیچی ..
خدافظ مونایی به سلامت
گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
(06-03-2014، 13:33)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

djx چیه مونا

چيع 0.0
گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
(06-03-2014، 13:33)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافص ا=
باي ا=
گودباي ا=
باباي ا=
خدافظ ا=
دافظ ا=
دلم نمياد برو م (=

تو؛ |: آرع تو عکستو بهم ندادی که من بهت عکسمو بدمااا {:

راستی هنو با لب تاب میام عکسی ندارم که بهت بدم
(06-03-2014، 13:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:30)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من:|
عـــاشق کی :|
الهی فدا خودم شـــم ^____^
کی هس این پسرخوشبخ؟؟:|

هوممم تو!؟ |:

یا بابات یا دوست بابات یا سام |: ..

(06-03-2014، 13:31)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان من یه گهی خوردم بات شوخی کردم شما گلی

|: برادر؟!

منم یه گهی خوردم یه چی گفتم -_- .

فـدای شما |: ..

اها سام چیه !!؟؟
اقا ســام!!(:
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
(06-03-2014، 13:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:33)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافص ا=
باي ا=
گودباي ا=
باباي ا=
خدافظ ا=
دافظ ا=
دلم نمياد برو م (=

تو؛ |: آرع تو عکستو بهم ندادی که من بهت عکسمو بدمااا {:

راستی هنو با لب تاب میام عکسی ندارم که بهت بدم

وقتي بدي ميدم
ولي بت دادم يادمه
گــفـتگـوے آزاد 【86】 135
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان