امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 10:24)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید برم خداقظ حمید مونا مهشید نورا فاطمه پویا دیه فک نکنم کسی باشه
بوشوخور-_-!
آگهی
(06-03-2014، 10:26)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:21)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:17)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد ^.^ ^.^ ^.^

تولـدت مبـــــــــــــــآرک ^.^ ^.^ ^.^

این نامرو لیلا فقط بخونهـــ :112:
مریسی ^____^
مرررررررسی^__^
فایده نداره دیگه-___-

هیمممممم^__^
اره نوری زودتر همه تولدمو تبریک گُف!!!
تازه قولم بهم داره بودااااااااع^__^
نوری یادش رفته!!
کیک نوموخوام!!!من به فکر سلامتیتم پس فردا قندو هزارتا دردو مرض بگیری من چی کنمم؟؟؟

مشید نشد-___-
قول دادم ولی نشد بهش عمل کنم|:
بوخشید -___-

امممم -___-
الان عمل کُن!!!بدوووع>___<

حسی>__<
باوشه^__^
خدافظ!!!!
-____-

ستی ستی عشقم^______^
سلام!!!!

ملی نپرسسسسسسسسس!!!
نسی نسی!!!^__^
هعی!
نت ندارع/!

سلام عخشول من ^__^
خوبی؟^__^
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 115

سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
پسره تنها :|
پویا با من بودی؟؟:|
روزگارم ترسناک است..!همچون پیک اخر مشروب,نمیدانم مستم میکند یا خراب ..؟
 سپاس شده توسط pink lady
(06-03-2014، 10:26)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:25)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:23)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام-_-

سلـآم ستـی .. ^.^

حسـآم خـدافس ! ^.^

سلام عِکشع خودم خوبی؟^__^

خـــــــــــــــوبم خـــآنومـــی ^.^ ^.^ ^.^

باس بــرم عشقــی خـدافس !
|:
من باید برم خدافس -____-
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، T A R A
(06-03-2014، 10:26)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســتی بـــیا شـــوورم شــو !! -___-

با کَمال مِیل باوشع زن خودمی تو ^___^

عخشم هرکی بهت نزدیک شد تیک تیکش میکنم#___#
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 115

سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، T A R A
(06-03-2014، 10:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:26)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:23)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:21)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:17)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد ^.^ ^.^ ^.^

تولـدت مبـــــــــــــــآرک ^.^ ^.^ ^.^

مریسی ^____^
مرررررررسی^__^
فایده نداره دیگه-___-

هیمممممم^__^
نوری یادش رفته!!
کیک نوموخوام!!!من به فکر سلامتیتم پس فردا قندو هزارتا دردو مرض بگیری من چی کنمم؟؟؟

مشید نشد-___-
بوخشید -___-

امممم -___-

حسی>__<
باوشه^__^
خدافظ!!!!
-____-

ستی ستی عشقم^______^
سلام!!!!

ملی نپرسسسسسسسسس!!!
نسی نسی!!!^__^
هعی!
نت ندارع/!

سلام عخشول من ^__^
خوبی؟^__^

ایهیم^___^
داداش محترمه خوبه؟؟
اونو ولش خودت چطوری:4chs:
وااای وااای عاشخ شدم وای4
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط pink lady
(06-03-2014، 10:23)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:18)پوری ومپایر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره  دروغم چیه ابجی:|
اسمت چیه عایا؟:|
اممم من :| ؟؟
من غزلم پوریا >_<!

میشناسمت ؟
میشناسی منو:|؟
روزگارم ترسناک است..!همچون پیک اخر مشروب,نمیدانم مستم میکند یا خراب ..؟
(06-03-2014، 10:29)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریسی ^____^
مرررررررسی^__^
فایده نداره دیگه-___-

هیمممممم^__^
نوری یادش رفته!!

مشید نشد-___-
بوخشید -___-

امممم -___-

حسی>__<
باوشه^__^
خدافظ!!!!
-____-

ستی ستی عشقم^______^
سلام!!!!

ملی نپرسسسسسسسسس!!!
نسی نسی!!!^__^
هعی!
نت ندارع/!

سلام عخشول من ^__^
خوبی؟^__^

ایهیم^___^
داداش محترمه خوبه؟؟
اونو ولش خودت چطوری:4chs:
وااای وااای عاشخ شدم وای4

اونو دلم میخواد تیک تیکش کنم نامرد :ا
ارع خوبم عخشم :ا
عاشق کی؟-___-
^__^

گــفـتگـوے آزاد 【86】 115

(06-03-2014، 10:28)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 10:26)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســتی بـــیا شـــوورم شــو !! -___-

با کَمال مِیل باوشع زن خودمی تو ^___^

عخشم هرکی بهت نزدیک شد تیک تیکش میکنم#___#

عـــشخم !! ^_^

مـــنو تـــرک نـــکن !! T_T
گــفـتگـوے آزاد 【86】 115
 سپاس شده توسط pink lady

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان