امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(04-03-2014، 19:21)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: .رها.، F A T Y، frost، M.K.N، Mohammad 772 کاربر پنهان
کاربر پنهان کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من؟؟؟؟اونجا کجاس؟
آگهی
فاطی کی هستی جون من بگوcryingSad
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
HeartHeartHeartHeartBlushBlushBlush

سلام زهرا خوبی؟
vivaبا توام ها هزار بار سلام کردم بهت(>_<)
(04-03-2014، 19:21)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:20).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:19)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:17).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:11)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامcrying
سلام..چرا گریه میکنی دخترم؟هاااااع؟Big Grin
چون دلم بدجوری گرفتهcrying
ای واای دقیقا الان منم...crying
بیا بغلمBig Grin
cryingcryingcryingcryingcryingcrying
ای باباع...گریه نکن خُب..دلم میگیرع!

آوآ ^_^..علیک سلامBig Grin
فاطیـــــــــــــــــ؟Undecided
الــووو؟! |:

خــدافض بــاوو!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 21
(04-03-2014، 19:25)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام زهرا خوبی؟
vivaبا توام ها هزار بار سلام کردم بهت(>_<)
جواب دادم که!
آخرین ارسال تو صفحه ی پیش!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 21
Lєσ
(04-03-2014، 19:24)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطی کی هستی جون من بگوcryingSad

(04-03-2014، 19:26)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطیـــــــــــــــــ؟Undecided

جونم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 21
(04-03-2014، 19:26)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الــووو؟! |:

خــدافض بــاوو!!
الووو...سلام ^_^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان