امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(04-03-2014، 19:15)M.K.N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:14)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدم یه مشت حرفای تکراری -ــــ-
Big Grin

شکلک دزدی تو شب تاریک؟0__0

ها ع ؟
شب ؟
تاریک ؟
دزدی ؟

-ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ- ؟
 سپاس شده توسط M.K.N ، T A R A ، ✘v!☻lent girl✘ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی
(04-03-2014، 19:16)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امــتـحان ریــاضی بــا تــقلب بــه خوبــی گـذش !!! {{:
^_^

تارا؟
خانوم مدیر؟
توهم آرع؟
ووویییییی
:p325::4chs:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 19
 سپاس شده توسط T A R A ، ✘v!☻lent girl✘
(04-03-2014، 19:11)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامcrying
سلام..چرا گریه میکنی دخترم؟هاااااع؟Big Grin
 سپاس شده توسط Thyme
(04-03-2014، 19:17)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:16)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^

تارا؟
خانوم مدیر؟
توهم آرع؟
ووویییییی

ینی تو تقلب نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گــفـتگـوے آزاد 【86】 19
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ~~SARA:HIVA~~
(04-03-2014، 19:17).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:11)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامcrying
چون دلم بدجوری گرفتهcrying
گــفـتگـوے آزاد 【86】 19
Lєσ
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(04-03-2014، 19:19)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:17).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامcrying
چون دلم بدجوری گرفتهcrying
ای واای دقیقا الان منم...crying
بیا بغلمBig Grin
بعد از یه ماه نبودن تو گفتگو... -__-
خوش گذشت...-__-
بدرود -__-
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
 سپاس شده توسط T A R A ، Mohammad 77 ، ✘v!☻lent girl✘ ، ~~SARA:HIVA~~ ، pink lady
(04-03-2014، 19:17)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^

تارا؟
خانوم مدیر؟
توهم آرع؟
ووویییییی

بــلی بــلی؟ !! {:
آیــا مــارا دســته کــم گــرفه اید؟! /: -___-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 19
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، pink lady
F A T Y تو کی هستی؟crying

سلام ویوا خوبی؟
(04-03-2014، 19:15)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:10)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخ^____________^
امروز سر کلاس داشتم سر و صدا میکردم^_^
ناظممون اومد گف
اطیابی؟؟؟
چه خبرته؟؟؟
کلاسو منفجر کردی!!!
گفتم هیچی!!!
عروسی پدر مادرمه دارم شادی میکنم!!!!!
گف(((ایشالله به سلامتی!!!به پای هم پیر شن!!!ما هم دعوت کن!!!)))
بعد خواست بره یهو رو به من گف چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!
یهو زدیم زیر خنده!!!
هیچی دیه
الکی 3 نمره از انظباتم پرید-_-

اطیابیــــــــــ؟
3cy

(04-03-2014، 19:16)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:12)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:07)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا ســگ نجس است ؟

نمیدانم Big Grin
من سگ دارم!!!
دورغه^_^
(04-03-2014، 19:09)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:06)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیدا شد^_^

سیلام دوستم چیطوریــــــــــــــــــ؟
:bighug:
میگم!
اگه آهنگ وبلاگم رو عوض کنم به جا ریحانا کتی پری بزارم دیه دوستت نیستم؟!
دشمنتم^_^

اواااااااااااا
مسرخع!
چی میقی؟
توع همیشع دوس منیـــــــــــــــــ
دیوونع!
گذاشتی بگو برم ببینما!
یادت نرع!

inrvp332
نمیدونم الان کیه؟!
(04-03-2014، 19:16)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 19:15)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم^_^
امروز به اندازه صد سال تو نت خوش بودم^_________________________________________^
خودم اینقد بدم میاد نیشم بازه^_____________^
دافظ^_^
خدافسSmile
شما؟!!!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 19

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 87 مهمان