امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(04-03-2014، 18:26)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:18)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن من بد |:
علیک سلــآم |:

الـســلآم علیکم و رحمت الله !!! |:
حوبیع؟ |:
بگم امروز هم برای سومین روز متوالی از مدرسه اخراج شدم باور میکنی ؟ |:
|||||||||||||||||:
|||:
برآی چی؟ |:
من تو کل مدرسه فقط 4 بــآر اخراج شدم |:
 سپاس شده توسط MONA-GH ، Mr.Robot
آگهی
(04-03-2014، 18:28)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر بهتر شدیO_o
اره |:
نه |:
نمیدونم |:
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، MONA-GH
(04-03-2014، 18:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:27)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد دو سال رفتم هوگو ی جدید خریدم!
وسط مبارزه پاره شد!!!!
آخه من نمیدونم مگ هوگو باس جذب باشه؟؟؟
استغفرالله!

من هر وقت هوگو ميپوشم احساس خفه گي ميكنم -________-
مگ تکواندو میریO_o
(04-03-2014، 18:28)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:25)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد
من نوه ميخواستم نوم چي شد -______-

هـــووم |:  

امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر |: بچــم میشـــی ؟؟ |:

پیلیــز ...
نه باو..!
این حاج آغای محله اس!
سنی دارع واس خودش!
كيك وبوكس وسلاح سرد كار ميكنم ((=
مدلم اوردم
نميدونسي ا=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 10
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mr.Robot
(04-03-2014، 18:28)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:25)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد

هـــووم |:

پیلیــز ...

من من |:
اگه اون نشد من بشم؟ -__-
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Mr.Robot
(04-03-2014، 18:26)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه استقبالی کردین|:
نـــــــــــــــــــــــوراع (:
خوبیع؟ (((:
آوآتــآرتـو بعوض |:
 سپاس شده توسط First Star
(04-03-2014، 18:31)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:28)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر بهتر شدیO_o
اره |:
نه |:
نمیدونم |:

اين كلآ يه چيزي زده ا=
وللش كنين الان ميزنه لت وپارمون ميكنه ))=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 10
درود؛
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، இFATEMEHஇ ، † αƖιєη † ، pink lady
(04-03-2014، 18:31)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه استقبالی کردین|:
نـــــــــــــــــــــــوراع (:
خوبیع؟ (((:
آوآتــآرتـو بعوض |:

رکـــــــی^_^
خوبم(:
عوض شد|:
 سپاس شده توسط MONA-GH ، † αƖιєη †
(04-03-2014، 18:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی؟-___-
بــلی بــلی؟؟؟ -___-
 سپاس شده توسط pink lady
(04-03-2014، 18:26)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:18)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن من بد |:
علیک سلــآم |:

الـســلآم علیکم و رحمت الله !!! |:
حوبیع؟ |:
بگم امروز هم برای سومین روز متوالی از مدرسه اخراج شدم باور میکنی ؟ |:
لنگه خودمی!
تازه من سابقه ام هم خراب تره!
(04-03-2014، 18:31)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر بهتر شدیO_o
اره |:
نه |:
نمیدونم |:
اوخیع!
درکت میکنمT_T
(04-03-2014، 18:31)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:27)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد دو سال رفتم هوگو ی جدید خریدم!
وسط مبارزه پاره شد!!!!
آخه من نمیدونم مگ هوگو باس جذب باشه؟؟؟
استغفرالله!

من هر وقت هوگو ميپوشم احساس خفه گي ميكنم -________-
مگ تکواندو میریO_o

راسي فاطمه يادم اومد

هـــووم |:  

پیلیــز ...
نه باو..!
این حاج آغای محله اس!
سنی دارع واس خودش!
كيك وبوكس وسلاح سرد كار ميكنم ((=
مدلم اوردم
نميدونسي ا=
تا تو نمیگفتی من از کجا باس میفهمیدم!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 10
 سپاس شده توسط Mr.Robot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان