امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

میبینم که.....

(28-02-2014، 0:28)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:26)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:22)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدبار گفتم تو یخچال غذا هست
چرا این چیزارو میخوری آخه¿¿¿

میبینم که مامی مرض.....بگو من چیکار کنم؟؟؟؟

باش بهم بزن
اصلا از من یاد بگیر
عاشق شدم ولی هنو بش نگفتم دوسش دارم
میترسم ولم کنه بره
crying

میبینم که میخوام ولی نمیتونم...میبینم که یه جورایی مهرش تو دلم نشسته...میبینم که دلشو ندارم بهش بگم نمیخوامش...

میبینم که میشه ما هم بدونیم عاشق کی شدین ؟

عاشخ نشدم.....فقط نمیتونم باهاش بهم بزنم...
پاسخ
آگهی
(28-02-2014، 0:30)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینم که ببینم این کجاش خوبه اخه امتحاناشم مثه خودش بیریخته

میبینم که..... 31
عاشقتم حرف دلمو زدی
پاسخ
میبینم که خوب کاری کردم که یکی رو بیرون کردم
پاسخ
(28-02-2014، 0:31)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:30)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:28)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:26)saina00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش بهم بزن
اصلا از من یاد بگیر
عاشق شدم ولی هنو بش نگفتم دوسش دارم
میترسم ولم کنه بره
crying

میبینم که میخوام ولی نمیتونم...میبینم که یه جورایی مهرش تو دلم نشسته...میبینم که دلشو ندارم بهش بگم نمیخوامش...

میبینم که منظورت سایناس¿

میبینم بله

میبینم هوووووی ساینا عاشق کی شدی¿
کیانا زین بابای بچه های منه
خخخخ
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، ★~Ѕдула~★
(28-02-2014، 0:32)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:31)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-02-2014، 0:30)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میبینم که منظورت سایناس¿

میبینم بله

میبینم هوووووی ساینا عاشق کی شدی¿
کیانا زین بابای بچه های منه
خخخخ
هع!دیر رسیدی گلم!منو زین دو جین بچه داریم!
پاسخ
میبینم که مامان نیتونم بگم....بعدا معرفیش میکنم...
پاسخ
مسبینم که خیلی خستم باید برم بخوابم فعلا بای
آرمان ریاضی رو پابرجا نگه دار
پاسخ
زین مال خودمه
حرف نباشه
Tongue
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
عجبا !!!!
پاسخ
بای من رفتم
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
پاسخ
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان