امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】

(14-02-2014، 21:58)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:57)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آتین چن سآلته ! ؟ Big Grin
البته من بآ ممد ( اونی که داداشم نی ) خیلی دوستم رفیق فآبریکم اینجآ ! Tongue

14!

دیگه چی بپرسم ! ؟
اذیت کنم !
من عآشقت شدم ! Big Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 401
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê
آگهی
(14-02-2014، 21:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنـدگی کـوتـآس !! |:

تـا زمـآنی کـه دنـدون داریـد !!

بخنـدین !! ^_^

مـن انـقـد لـبـخـنـد میزنم که دیه هر کـاری میکنم نمیتونـم پوکر فـیـس شـم!|:

هـمـین چـن روز پیش همکلاسیام به این نتیجه رسیدن

مـوقـعـی هـم که نـاراحتم بازم ناخودآگاه نیشـم بـازع

اصـن یـه اوضـاییه|:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
ﭘﺴــﺮ ﺑﺎﯾـﺪ ﺯﻣﺎﻧـــﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻗﻬﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ .... ﺍﺱ ﺑــﺪﻩ ﺑـﮕــﻪ : . . . . . . ﻫـﯽ ﺣـﻮﺍﺳــﺖ ﺑــﺎﺷــﻪ !!! ﻗﻬﺮﯼ ﮐــﻪ ﻗــﻬــﺮ ﺑــﺎﺵ ﺑــﻪ ﺩﺭﮎ :| ﻓــﻘــﻂ ﺣـﻮﺍﺳــﺖ ﺑــﺎﺷـﻪ ﺩﺳــﺖ ﺍﺯ ﭘــﺎ ﺧـﻄــﺎ ﮐـﻨــﯽ ﺩﻧـﺪﻭﻧــﺎﺗــﻮ ﺧــﻮﺭﺩ ﻣــﯿﮑﻨـﻢ :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، βΑllεяiηΑ♡ ، ÐeaÐ GiЯl ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(14-02-2014، 22:00)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:57)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اع !
بیآ برا منو حل کن خسته شدم از بس صفر گرفتم ! Big Grin

ایــش چــقد بــی بــُخار !! |:
تـحقیقــت چــیه؟! >__<

یآدم نیس ! Big Grin
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡ ، T A R A
(14-02-2014، 21:59)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:56)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:53)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:50)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــه بــــعضیا بــاید گــُف :
مــن هــَنو نــرفتــم!! |:

خب حآلآ برو ! Big Grin

فآطی من که تهش جون توم ! Big Grin

نـخـیر-__- تو فـقـط در نـقـش زاپـاسـی-__-

دوبـاره اونـجـا راه میـفـتـه-__-

فقط زآپآس !
زن عبآس ! خخخخخخخخخخخخUndecidedBig Grin

خـب تـو میـخـوای بـشـو یـدک!|:
(14-02-2014، 22:01)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﭘﺴــﺮ ﺑﺎﯾـﺪ ﺯﻣﺎﻧـــﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﺵ ﻗﻬﺮ ﻣﯿﮑﻨﻪ .... ﺍﺱ ﺑــﺪﻩ ﺑـﮕــﻪ : . . . . . . ﻫـﯽ ﺣـﻮﺍﺳــﺖ ﺑــﺎﺷــﻪ !!! ﻗﻬﺮﯼ ﮐــﻪ ﻗــﻬــﺮ ﺑــﺎﺵ ﺑــﻪ ﺩﺭﮎ :| ﻓــﻘــﻂ ﺣـﻮﺍﺳــﺖ ﺑــﺎﺷـﻪ ﺩﺳــﺖ ﺍﺯ ﭘــﺎ ﺧـﻄــﺎ ﮐـﻨــﯽ ﺩﻧـﺪﻭﻧــﺎﺗــﻮ ﺧــﻮﺭﺩ ﻣــﯿﮑﻨـﻢ :|

هوممممم |: !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 401
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، T A R A ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(14-02-2014، 22:00)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:58)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آتین چن سآلته ! ؟ Big Grin
البته من بآ ممد ( اونی که داداشم نی ) خیلی دوستم رفیق فآبریکم اینجآ ! Tongue

14!

دیگه چی بپرسم ! ؟
اذیت کنم !
من عآشقت شدم ! Big Grin

خخخ!

بــقول شیکب : می تو Wink

من بآس برم بآی!Big Grin
ﺳﻴــــــﮕﺎﺭﻱ ﻛﻪ ﺩﺳﺘﻤﻪ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺩﺭﺩﻣﻪ .
ﻓﻨﺪﻛﻲ ﻛﻪ ﺟﻴﺒﻤﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰﻣﻪ .
ﺩﻭﺩﺵ ﺣﺮﻓﻤﻪ.ﺳﺮﻓﻪ ﻫﺎﺵ ﺍﺷﻜﻤﻪ .
ﺍﻳﻦ ﻣﻨﻢ ﻛﻪ ﻣﻴﺴﻮﺯﻡ ﺳﻴـــــــﮕﺎﺭﻡ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺴﻤﻪ -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، T A R A ، βΑllεяiηΑ♡
(14-02-2014، 22:00)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:58)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنـدگی کـوتـآس !! |:

تـا زمـآنی کـه دنـدون داریـد !!

بخنـدین !! ^_^

مـن انـقـد لـبـخـنـد میزنم که دیه هر کـاری میکنم نمیتونـم پوکر فـیـس شـم!|:

هـمـین چـن روز پیش همکلاسیام به این نتیجه رسیدن

مـوقـعـی هـم که نـاراحتم بازم ناخودآگاه نیشـم بـازع

اصـن یـه اوضـاییه|:
من نمیتونم بخنـدم -_- همش پوکرم |||:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 401
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(14-02-2014، 22:01)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصـن پـسـر غـیرتـی نـبـاشـه گـلـابـیـه|:

تـه ریـش هـم بـایـد داشته باشه^_-
 سپاس شده توسط ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 64 مهمان