امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】

(11-02-2014، 19:28)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:24)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون غزل^__^
قربونت:|

امیر رضاع :|
داداشی^__^
چه طوری داداش کوچیکه؟

خوبیم! (:
چه عجب یکی تحویل گرف p336

:|
مُبارک باشه ^__^
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
آگهی
(11-02-2014، 19:25)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:22)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:20)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:19)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر رضا امضات رو عوض کنDodgy

بدلیل تحویل نگرفتنم عوض نمی کنم :84: :am4:

خیلی **** هستی

نفهم؟ :9lp:
یالا فش بده من *** رو پر کنم 495

(11-02-2014، 19:25)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:24)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:22)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جـــــــــــــمعــــــــــیـــــــــــــــت
بــــــــــــــــــــــــــــــــــرپــــــــــا
Sleepy

آقا معلم بفرما - :ag54:
کلاس ما تمیزه آقا معلم مریضه! :84:
شوخی بود منظورم عزیزه ... Sleepy
مبصر بی خاصیت من باس خودم برپا بدم؟!:|
:V

غلط کردم انضباط کم نکن :159: :p318:
دفه اخرت باشه بچه!Sleepy
|BACK AGAIN|
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
خاک بریزن تو گورم الهی !!! >____<
اه!
سوتی بدتر از این؟؟؟! >___<
برم خودمو بکشممم! >_____<
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
(11-02-2014، 19:29)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:27)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:25)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:22)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:20)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدلیل تحویل نگرفتنم عوض نمی کنم :84: :am4:

خیلی **** هستی

نفهم؟ :9lp:
یالا فش بده من *** رو پر کنم 495
امضام رو عوض کردم

ممنون که خبر دادی برم کپی کنم ... :ag54: :84:

اگه بکنی می کشمت
داداشا هم داشای قدیم>_<
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، 30Ḱᗩᔕ
(11-02-2014، 19:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:25)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش بیان،ولی بیانم فک نکنم مث قبل شیم -_____-
بهر حال .. کاریه کشده،چرا غصه بخورم؟ ^___^

اصلا میان و عین قبل میشین
حالا چراع غصٌه بخوری؟:|Heart

میگم ینی چرا هعی هعی کنم و دلتنگ شم؟ -__-

اوهوم!
عهـــ واااااااااااااه :|
هعی و هعی نکنید تو روخداع!
اصلا میخواید من برم فقد قدیمیا بمونن ؟؟:|
هان؟؟ :|
(11-02-2014، 19:30)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک بریزن تو گورم الهی !!! >____<
اه!
سوتی بدتر از این؟؟؟! >___<
برم خودمو بکشممم! >_____<

چی شده0__0؟
(11-02-2014، 19:30)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:28)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:24)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون غزل^__^
قربونت:|

امیر رضاع :|
داداشی^__^
چه طوری داداش کوچیکه؟

خوبیم! (:
چه عجب یکی تحویل گرف p336

:|
مُبارک باشه ^__^

هم چنین! ^ ــــــــــــــ ^
(:
Goodbye Flashkhor...
(11-02-2014، 19:32)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:29)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:25)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 19:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش بیان،ولی بیانم فک نکنم مث قبل شیم -_____-
بهر حال .. کاریه کشده،چرا غصه بخورم؟ ^___^

اصلا میان و عین قبل میشین
حالا چراع غصٌه بخوری؟:|Heart

میگم ینی چرا هعی هعی کنم و دلتنگ شم؟ -__-

اوهوم!
عهـــ واااااااااااااه :|
هعی و هعی نکنید تو روخداع!
اصلا میخواید من برم فقد قدیمیا بمونن ؟؟:|
اّووووووووووووووووووتـــــــــــــــــــــــــــــــــ4fvf
|BACK AGAIN|
تمآم خآونداه من نویسنده شدن که ! Big Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 77
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، 30Ḱᗩᔕ ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 37 مهمان