امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
★★★ CHRISRONALDO ★★★
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عليكي گفتيم امضاخوشگله!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ
آگهی
(11-02-2014، 13:16)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:13)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

M ؟! |:

اگـه اونـو میگی کـه اون بـآ مـن مخـآلفـت نـداشت !! یـآ A ؟! |:

نع :|

8 تـا مُـدیـر !! |:

لـآاقـل اول اسمشـو بگـو |: !!

جـان مـن |: بهـش هیچی نمیگـم :| !!

(11-02-2014، 13:17)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف نزن ايسان!
مگه هروقت ميام گفت وگوبايدسلام ويژه كنم تاجواب بديع!؟

|: عمم بـود جـواب داد!؟

ب مـن چـه کـه تـو نمیبینی !؟ |: واع ؟! :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 7
 سپاس شده توسط Wanton
(11-02-2014، 13:16)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سریام هستن واقعا خوشگل هستن..................حالا نام نمیبرم خودشون الان لایک میکنن، میبینین!!

آقا زنگ بزنین آمبلانس این داره هزیون میگهHuhHuhHuh
 سپاس شده توسط MR.FARZAM
(11-02-2014، 13:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:15)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروبچ امروزتولدعرفانه!

عـرفـآن کیـه!؟ |:
نميشناسم!
چــِِِِِِِِـ ـ ـ ـــرآ تـــــ ـ ـ ــــوكـِِِِِِِِِِـــ ـ ـ ـــدِِِِِِِِِري دآيـــــ ـ ـ ــــي؟!
(11-02-2014، 13:13)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:12)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:09)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:07)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:06)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی سلامSmile

سلام کردم ولی گفتم شاید اونور ندیده باشی

سلام متین هنو طرفدار یاسیBig Grin

آره تا ابد پایدارمWink

هی زندگی چیکار کردی با من تو این و به من بگو تو نامردی یا من...( یاس )

چه خبر
هی چی امروز فقط پام له شد
من نرفتمAngel
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 7
ايسان توجواب داديع!
الان سلام ويژه كردم!

0_0
(11-02-2014، 13:19)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:13)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:12)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:09)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:07)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام متین هنو طرفدار یاسیBig Grin

آره تا ابد پایدارمWink

هی زندگی چیکار کردی با من تو این و به من بگو تو نامردی یا من...( یاس )

چه خبر
هی چی امروز فقط پام له شد
من نرفتمAngel

اتفاقا امروز خیابون خیلی حال داد از ساعت 9 تا ساعت 1 فقط بیرون بودم داشتم می چرخیدمSmileWink
 سپاس شده توسط MR.FARZAM
(11-02-2014، 13:18)♣♦♠l♥k♠♦♣ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

★★★ CHRISRONALDO ★★★
عليكي گفتيم امضاخوشگله!

سلام! دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 7
Goodbye Flashkhor...
 سپاس شده توسط MR.FARZAM
استغفـرالله :| |: !!

هعـی !! :|: !!

شکلـک جـدیـد سـآختـم |: ===> U_U ، '_' ، !__! ، M_M !!

|: هـع !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 7
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(11-02-2014، 13:18)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-02-2014، 13:16)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سریام هستن واقعا خوشگل هستن..................حالا نام نمیبرم خودشون الان لایک میکنن، میبینین!!

آقا زنگ بزنین آمبلانس این داره هزیون میگهHuhHuhHuh
شمارشوبگوبزنگم!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 62 مهمان