امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ64ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞

این تارا باید سرشو بزنم به دیوار ایییییییی
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ64ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞ 233

آگهی
(19-12-2013، 14:09)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرف منم بزن
غیب میشه یهو
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط pink lady
عینکی شدی مهتاب@ــ@
(19-12-2013، 14:10)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2013، 14:09)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرف منم بزن
غیب میشه یهو

یادش اون زمان بخیر مامی بود خاله بود تارا بزغاله رزی نفس مرمر عخشم فرید داداشم دلم واسش تنگیده نمیاد

اون زمان یادش بخیرConfused
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Wєιяɗ
Big Grin
ریبن
(19-12-2013، 14:11)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عینکی شدی مهتاب@ــ@
ریبنه
تازه مد شده:-)

(19-12-2013، 14:12)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2013، 14:10)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از طرف منم بزن
غیب میشه یهو

یادش اون زمان بخیر مامی بود خاله بود تارا بزغاله رزی نفس مرمر عخشم فرید داداشم دلم واسش تنگیده نمیاد

اون زمان یادش بخیرConfused

منم دلم واسش تنگیده
دقیقا روز پیشش کلی با هم حرفیده بودیم
ولی بیخی گذشته
من هنوز بقیه دوستامو دارم:-)
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
دیگه تو خط مُد نیستم!-ــ^

فرزندی 4 تا بچه رو قبول کردم بوی قورمه سبزی گرفتم!@ــ@
 سپاس شده توسط pink lady
(19-12-2013، 14:17)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههههه
خسته نباشیo_O
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
(19-12-2013، 14:00)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2013، 13:51)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2013، 13:45)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بَه...!

برادر شوهر!تارا!و بقیع!جمعتون جمعه!
مامى^_^
دخی عشخم...چطوری؟

سلام مهتاب

محمد الان آ«لاینه بذا سریع بت میگم
بدم:|
مامى يه بار ديه فاميلا رو معرفي كن=)
داداشم داشت ناله ميزد مامانشو ميخواست=)
(19-12-2013، 14:17)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوخی*_*

اشکالی نداره^__-
^__^

عجب|:!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان