امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان سوء استفاده ی جنسی زن 32 ساله ی چینی از یک پسر 14 ساله

(09-03-2013، 16:01)komando نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زبونش چیه بگو
من خودم ترجمش میکنم
ژاپنیه؟
چینیه؟؟
کره ایه؟
مغلستانی؟
یا.....
اگه میتونی دیگه تشخیص بده دیگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان سوء استفاده ی جنسی زن 32 ساله ی چینی از یک پسر 14 ساله 11
پاسخ
آگهی
wow thank
*لامپ اضافی خاموش سپاست نشه فراموش*
پاسخ
اشاره دارد گسترش می یابد، به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تا را دوست دارمさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやKA توさらやWAはさتا NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさNA تا KA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA داやلوやWA کارشناسی ارشد بله NA نام تا ریختنやاکتشاف شیعه تا کی کمتر ظاهر سو انگشت های دست فاصله صفحه اول گسترش می یابد، به عقب به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین ماهی های نیکل یشمらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやKA توさらやWAはさتا را دوست دارم NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさNA تا KA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA دا لوややWA کارشناسی ارشد بله NA نام تا ریختنやپروب گسترش می یابد تا کمتر ظاهر صفحه اول انگشت های دست فاصله سو کی عقب گسترش می یابد، به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد، تفاوت آن را دوست دارم سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやKA توさらやWAはさتا NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさتا KA NA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA دا لوややWA کارشناسی ارشد بله NA نام تا ریختنやاکتشاف شیعه تا کی کمتر ظاهر صفحه اول انگشت های دست فاصله سو گسترش می یابد، به عقب به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやKA توさらやWA را دوست دارمはさتا NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさNA تا KA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA داやلوやWA کارشناسی ارشد بله NA نام TA ریختنやاکتشاف شیعه تا کی کمتر ظاهر صفحه اول انگشت های دست فاصله سو گسترش می یابد، به عقب به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد تو کلمات چتر بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやKA تو را دوست دارمさ ら やWAはさتا NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさNA تا KA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA داやلوやWA کارشناسی ارشد بله NA TA نام ریختهやاکتشاف شیعه تا کی کمتر ظاهر صفحه اول انگشت های دست فاصله سو گسترش می یابد، به عقب به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやکا را دوست دارم توさらやWAはさتا NAはやNA تا کی تا NA یو کیさはHayami تا KA توやکامل نمرات نیکل KA WA بالا بینی NA WA دره تو نام داはさNA تا KA NA تو KA سایاکا NAやکارشناسی ارشد NA تا تو کاさNAやبادبان NA گوشت به طور غیرقانونی آره NA داやلوやWA کارشناسی ارشد بله NA TA نام ریختهやاکتشاف شیعه تا کی کمتر ظاهر صفحه اول انگشت های دست فاصله سو گسترش می یابد، به عقب به فهرست دوستان خود را گسترش می یابد تفاوت آن سو انگشت های دست فاصله NA تاさانگشت های دست فاصله KA NA دا روشن NA Takizawa سایاکا میبینیやکارشناسی ارشدヌらはساکاموتو صرفやکارشناسی ارشد کلمات چتر تو بین نیکل یشم ماهیらはاما ،やWA کارشناسی ارشدぁらصرفやNA تا کارشناسی ارشدやکا را دوست دارم توさらやWA تا NAは は さ
پاسخ
همه مارو اسکل میکنن به خدا.واقعا هدفتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/388880-226.jpg
اخرین عکس سربازی ک میخواس بره پیش پدرش.ولی رفت پیش خدا.
روحشون شاد
پاسخ
خییییییییییییییلی با مزه ای شب تو اب نمک میخوابی؟؟؟؟؟؟
Not All ANGELS Have Wings
پاسخ
مسخرهAngryAngryAngryAngry
پاسخ
خیلی باحال بود خدآ
پاسخ
خیلی غم انگیز بودcryingزنیکه چ آدم پستی بوده.................................

مرسی مرسیcrying

پاسخ
 سپاس شده توسط Sanaz.m
گرفتی مارو؟3ztz
پاسخ
مال من همش چینی اومدDodgy
  • یه سی سی دوست دارم ، یه قطره عاشقتم
  • یه بشکه دروغ گفتم25r30
  • سپاس به رو ماهت:494:

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان