امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یاداشت احسان علیخانی در روز تولدش

احسان علیخانی در صفحه شخصی خود یادداشتی برای روز تولدش نوشت :

هدیه من به خودم، در ساعت تولدم " رأس ساعت 5 صبح 15 آبان نشستم جلوی دوربین خودم .. دقیقاً همون ساعتی که 31 سال پیش متولد شدم. از خودم یه عکس انداختم؛ از خود خودم عکس انداختم. متفاوت ترین عکس 10 سال اخیر زندگیم؛ که در تمام این 10 سال حواسم به دوربین بوده و من میگرفتمش .. اما اینبار دلم خواست اون منو ببینه .. اون منو بگیره .. مثل بچگیم که دقیقاً دوربین من رو، خودم نشون میداد .. من ساده، صریح، بی آلایش .. بهش خیره میشدم و برام مهم نبود چیزی که اون میگیره خوب میشه یا بد میشه !! یا کسی که میبینه چی راجبش میگه !! نه موهامو شونه کردم ! نه لباسمو عوض کردم ! و نه دست و صورتم رو شستم ... فقط دوربینو تنظیم کردم ؛ یعنی به دوربین گفتم ببین منو بگیر !! فقط خود خودمو .. میخوام ببینم احسان 31 ساله کیه؟ چه شکلیه؟ اصلاً چی میگه؟! فقط یه دونه انداختم و شد این عکس. وقتی عکسو دیدم، خندم گرفت؛ چون من که میدونم خودم اینقدری نیستم و هنوز بچه ام ! چون لج میکنم، دعوا میکنم، قهر میکنم، نق میزنم، میترسم، میخندم، گول میخورم، گول میزنم، گند میزنم، با بدبختی پاک میکنم، فراموش میکنم، و گاهی گریه میکنم ..! با بچگیم یه فرق بزرگ کردم؛ اون موقعها با دوستام لج میکردم، این روزها با خودم .. واقعاً زورم به خودم نمیرسه .. خیلی از دست خودم حرص میخورم .. خیلی ... برای همین امسال خواستم تولدم به خودم یه هدیه بدم و شاید بهترین هدیه امسالم شد.. من عکس ساعت 31 ساله شدنم رو به خودم هدیه دادم بلکه من با خودم روبرو شدم و از خودم بپرسم چه خبر؟ کجا داری میری با این سرعت؟ چی کاره ای؟ حالت خوبه؟! فکر کردم و مطمئن شدم من در 31 سالگی از هیچ کسی کینه ای ندارم جز خودم که هرچه میکشم از دست خودمه ... من بیخود . " 6 صبح 15 آبان 1392 "

5 صبح روز تولدش.......
یاداشت احسان علیخانی در روز تولدش 1

دوستا ی گلم  امیدوارم دوست داشته باشید HeartHeartBlushBlushBig GrinBig GrinHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi.ir ، sara jafari ، Asanat ، مبینافرزین ، demet ، fatima1378 ، ☼ ♥ Iman ♥ ☼ ، mity pity ، رونیکاا ، hava 50
آگهی
خوب بودسسسپاسسیدمBig Grin
پاشوبیاکمی بغلم کن
ببوس.تاباورکنم حضورتواین دفعه خواب نیست.
مراببوس...تاهمه ی شهرپرشود
این اتفاق هرچه که باشدسراب نیست
دنیاسرجدایی ماشرط بسته اند
امادعای شوم کسی مستجاب نیست!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ஜ••●❤roshana jOoOoOon❤●••ஜ ، hava 50
woooooooooooooooooooooooow Big Grin
سلام سلام ستاره Heart[img]http://[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ஜ••●❤roshana jOoOoOon❤●••ஜ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
مرســــــــــِی
پاسخ
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، hava 50
همه خوبها آباني ان Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
احسان و دوست دارم HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
ان زمان که عطر بهار نارنج در ان کلام مقدس پیچید       من تورا  خوبی های تورا از پشت چشمان بسته ام دیدم :p318:
پاسخ
(12-11-2013، 14:34)☼ ♥ Iman ♥ ☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرســــــــــِی
خواهش میکنم

(12-11-2013، 14:46)Sina_0611 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خوبها آباني ان Tongue
بله Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط hava 50
مرسی..Heart
*^   ^*
   ----    جهانم بی تو آ ندارد...

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  عکس های الهام عرب مهمان جنجالی ماه عسل+احسان علیخانی
  عکس عجیب احسان علیخانی روی جلد مجله
  درآمد روزانه احسان علیخانی از برنامه ماه عسل
  اینم وقتی علیخانی صبرش تموم شد.................
  عصبانی شدن سلناگومز در روز تولدش
  خلوت احسان حدادی و مرتضی پاشایی +عکس
  محمد رضا گلزار و احسان علیخانی در کنسرت فرزاد فرزین
Wink هواداران احسان علی خانی بیان تو...........

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان