امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 314

(19-09-2017، 23:51)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:46)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب ..
شب هجران است ..
امشب ماه پریشان است ..
امشب دلم حراسان است ..
امشب فکرم پریشان است ..
امشب ستاره خاموش است ..
امشب مهتاب غم انگیز است ..
امشب باد می وزد ..
امشب اشک میریزد ..
امشب شمع میسوزد ...
امان از امشب ..

هان چرا کبکت خروس میخونه
خروس میخونه؟؟؟؟؟؟؟

بنظر اینجا کبکم هیچی نمیخونه !
 سپاس شده توسط شب بو
آگهی
(19-09-2017، 23:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار علم و دانش نزدیکه بخوابید خوابتون تنظیم شه

من از اول تابستون تمرین دیرخوابیدن کردم دیگ عادت کردم
 سپاس شده توسط شب بو
سلام دوستان.خوبین؟
 سپاس شده توسط RedSparrow
(19-09-2017، 23:51)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:50)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:43)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:39)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:33)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان ک دوره زمونه عوض شده بجا دخترا پسرا دارن میترشن
ما دخترا ک خواستگار از در و دیوار میریزن تو خونمون والا

پسرا ب هیچ وجه نمیتونن بترشن (;

کی اینو گفته
مثلا یارو چیز انتری میره خواستگاری ی نفر دختره تا میبینش ریدنش میگیره مجبوره بره با ینفر ک زشته اقا دختره هم ناز میاره یارو دیگه خواستگاری رو میزاره کنار و این میشه ترشیدن و بو گرفتن ی پسر
من ب عنوان ی پسر میتونم با جرات بگم پسرا امکان نداره ترشیده شن ! شما باز بگو میتونن

داداش ول کن دخترن خیال بافی زیاد میکنن شما واقع بین باش
حالت خوبه سرت جایی نخورده
میدونم برگشتنت بهم سخته
اما ازت میخوام برگردی هر جور ک شده
خواهش میکنم ازت
هنوزم دوست دارم و حاضرم هر کاری برات بکنم
فقط قبلش ی چیزی
ته دلت ممکنه اندازه ی سر سوزن دوسم داشته باشی؟ Sleepy
 سپاس شده توسط شب بو
(19-09-2017، 23:56)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:51)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:50)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:43)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:39)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرا ب هیچ وجه نمیتونن بترشن (;

کی اینو گفته
مثلا یارو چیز انتری میره خواستگاری ی نفر دختره تا میبینش ریدنش میگیره مجبوره بره با ینفر ک زشته اقا دختره هم ناز میاره یارو دیگه خواستگاری رو میزاره کنار و این میشه ترشیدن و بو گرفتن ی پسر
من ب عنوان ی پسر میتونم با جرات بگم پسرا امکان نداره ترشیده شن ! شما باز بگو میتونن

مگه باید بجایی بخوره خو راست میگم واقعیت رو نمیشه تغییرداد ک
 سپاس شده توسط شب بو
(19-09-2017، 23:58)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-09-2017، 23:56)shayana نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی اینو گفته

مگه باید بجایی بخوره خو راست میگم واقعیت رو نمیشه تغییرداد ک
نه ا تو ی جایی خوریده
میدونم برگشتنت بهم سخته
خواهش میکنم ازت
فقط قبلش ی چیزی
 سپاس شده توسط شب بو
حسودیت شد طرفدار پسرام نه دخترا
17
سلام دادما
فک کنم این سرش خورده به دیوار -_-
 سپاس شده توسط شب بو
(20-09-2017، 0:01)شب بو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

17
سلام دادما

علیک
شب شده اومدی این جا بو کنی
خخخخخخ
میدونم برگشتنت بهم سخته
خواهش میکنم ازت
فقط قبلش ی چیزی
 سپاس شده توسط شب بو

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان